איך לשתות מים בריאים באמת

הגוף שלנו זקוק למים ואיכותם מהווה מדד ישיר לגבי רמת הבריאות שלנו. בישראל, מי הברז מגיעים משלושה מקורות עיקריים – מי תהום, מים מהכנרת והנחלים ומי ים מותפלים. המשיכו לקרוא וגלו מהם המזהמים אשר עלולים להימצא במי ברז וכיצד ניתן להבטיח את איכות המים שאנו שותים.

 

איך לוודא שהמים שאתם שותים לא מזיקים לבריאותכם?

מי תהום ומי מעיינות ונחלים עלולים להזדהם כתוצאה ממי ביוב או חדירת חנקות מהדשן המגיע משדות חקלאיים. מים מותפלים עלולים להכיל רמות גבוהות מדי של מלח וכתוצאה מכל אלו, אנו עלולים לשתות מים אשר מסוכנים לבריאותנו ללא ידיעתנו. מכשיר נייד וקטן למדידת רמת מליחות, רדיואקטיביות ורמות החנקן במים יעניק לכם ביטחון שהמים שאתם שותים בטוחים לשתייה.

 

איך ניתן לטהר את המים?

מי שרוצה להיות בטוח שהוא שותה מים נקיים ובריאים, יכול להיעזר במכשיר מהפכני אשר מאפשר לטהר את המים מכלור וחומרים מסוכנים בזמן אמת. זהו מכשיר בצורת בקבוק בעל נפח 120 מ"ל אשר לאחר שממלאים בו מי ברז, מעביר את המים תהליך ניקוי מכלור ומלחים רעילים ומאפשר לכם ליהנות ממים נקיים בכל מקום וכל רגע תוך דקות בודדות מרגע מילוי המים. כמו כן המכשיר מעשיר את המים במימן החשוב לבריאותנו.

 

לקבלת מידע נוסף פנו אלינו עוד היום – חברת Yellow brick road לטיהור מים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

יישור שיניים שקוף

מה זה יישור שיניים שקוף

בין הסוגים הפופולריים ביותר של אורתודונטיה כיום, ניתן למנות "פלטה בלתי נראית" – בעיקרון, אלו בעלי מראה מינימלי. בניגוד לסוגרים מסורתיים, (פלטות שיניים) המשתמשים בחוטים

קרא עוד »
prp שיער

prp שיער

אחת מהבעיות הכי פחות נסבלות שכולנו עלולים לחוש במהלך החיים, היא בעיה של נשירת שיער. לכאורה לא מדובר על עניין מאוד מהותי, כי זה בסך

קרא עוד »