מאיזה גיל מומלץ לעשות ביטוח למחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות

ביטוח למחלות קשות יהיה מומלץ לעשות לילדים בשלב מוקדם ככל הניתן ולא רק למבוגרים. הסיבה לכך היא פשוטה, מדובר בביטוח משתלם שרשימת המחלות הבסיסית שבו נוצרה על ידי הרגולטור, כך שהמבוטחים יוכלו לקבל מענק מכובד במקרה של מחלות נפוצות כמו סרטן ומחלות לב.

כמו כן, עלות הביטוח בעבור ילד יכולה להיות פחות מ – 20 שקלים בחודש ולעומת זה מבוגר צפוי לשלם אף מעבר ל – 1000 שקלים מידי חודש. כך שאם תרצו להיות בטוחים בנוגע לשלומם של הילדים, יהיה מדובר בצעד מושכל וחכם במיוחד לעשות להם ביטוח למחלות קשות.

דואגים למענה בריאותי לילדים

כפי שניתן להבין, ביטוח למחלות קשות יהיה בגדר בחירה מצוינת גם כאשר מדובר על ילדים וזאת עקב העלות הנמוכה והכיסוי הרחב. כך בעצם אתם משיגים את השקט הנפשי שבמידה ותהיה מחלה, הפיצוי יאפשר לילד שלכם לקבל מענק משמעותי ופיצוי הולם.

מה צריך לבדוק כאשר עושים ביטוח?

אם החלטתם לעשות ביטוח מחלות קשות יהיה כדאי לבדוק בראש ובראשונה את רשימת המחלות של חברת הביטוח. נסו לזהות אם הרשימה מכילה כמות מכובדת של מחלות נפוצות ובצעו השוואה לחברות ביטוח אחרות ומה שהן מציעות. כך תוכלו לקבל החלטה נבונה ולדעת מה תהיה האופציה הטובה ביותר עבורכם או ילדכם.

עושים ביטוח בכל גיל – דבר חשוב

כפי שהסברנו, עקב ההבדלים בעלויות החודשיות בביטוח ילדים לעומת מבוגרים, זה יהיה משתלם לעשות ביטוח בכל גיל. כך העלויות הנמוכות יאפשרו לכם לדאוג לילדים בראש שקט ולעומת זאת בגיל מבוגר הביטוח יהיה חיוני עקב הסבירות הגבוהה למחלה כלשהי. כך שמדובר בהיבט פשוט שתהיו חייבים לקחת בחשבון כאשר תחשבו אם יהיה שווה לעשות ביטוח.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.myexpert.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השתלת שיניים

השתלת שיניים

ניתוח השתלת שיניים הוא הליך המחליף את שורשי השיניים במתכת, מוטות דמויי הברגה ומחליף שיניים פגומות או חסרות בשיניים מלאכותיות שנראות ומתפקדות ממש כמו אמיתיות.

קרא עוד »
תהליך החלמה השתלת שיער

תהליך החלמה השתלת שיער

במהלך השתלת שיער צפוי רופא ליטול זקיקי שיער מהאזור התורם, למשל מהעורף. לאחר מכן, מתבצעת ההשתלה, כלומר הטמעת זקיקי השיער במקום שבו רוצים שהשיער יתחדש 

קרא עוד »
אבקת חלבון

תוספי תזונה – האם זה חארטה?

אנשים רבים בישראל צורכים תוספי תזונה באופן יום-יומי. רופאים רבים בארץ ובעולם רושמים תוספי תזונה לאנשים שפנו אליהם ממגוון רחב של בעיות, ואנשים בריאים לחלוטין

קרא עוד »