למה יש בחילות בתחילת ההריון?

אם יש תופעה שכולנו מכירים, גברים ונשים, זו כמובן תופעה של בחילות בהיריון. הרבה מאוד נשים סובלות מהן, והאמת היא, שלהתחיל בצורה כזאת את היום לאורך זמן רב, זה לא פשוט. לכן, אם גם אתן סובלות מתופעה דומה ותוהות בחילות בהריון עד מתי – ברור שתרצו לדעת לפחות למה זה קורה לכן. לצערנו הרב, אין תשובה אחת חד משמעית לשאלה למה יש בחילות בתחילת ההריון. אנחנו רואים שיכולות להיות לכך כמה אופציות שונות, כמו למשל, רמת ההורמונים הגבוהה והמשתנה בגוף. 

 

מה עושים כנגד התופעה? 

 

האמת היא שהיום יש כבר יותר פתרונות לעניין הזה. הסיבה לכך ברורה: אם כל כך הרבה נשים סובלות מבחילות היריון, ברור שיהיו לכך גם לא מעט פתרונות. ראשית, כדאי לדעת שיש אופציות טבעיות, כך שאין שום סיבה לקחת תרופות שעלולות לסכן את בריאות העובר. שנית, גם פעולות פשוטות שיכולה לבצע האישה ההרה יכולות לסייע. למשל, הקפדה על אכילה רציפה בלי הפסקות ארוכות וממושכות מידי בהחלט יכולה להשפיע על תחושת הבחילה. בנוסף, שתיית מים מרובה יכולה גם היא לסייע לכל אורך ההיריון. 

 

השימוש בתרופות טבעיות שונות 

זו עוד אופציה שהרבה נשים בוחרות לנסות במקרה של בחילות והקאות בהריון. יש היום שלל תרופות טבעיות שלא מזיקות בשום דרך ולא גורמות להתמכרות. הן יכולות לשפר את התחושה של בחילות בתחילת ההיריון, מה שישפיע גם על מצב הרוח ועל המשך ההריון כולו. לכן בהחלט כדאי לקחת בחשבון את האופציה הזאת, כי אם זה עוזר ללא מעט נשים, מובן שזה יכול לעזור גם לכן. אין שום סיבה שבגללה צריך להמשיך ולסבול את בחילות ההיריון אם יש היום שלל פתרונות יעילים שיכולים לפחות להקל על התופעה הלא נעימה.