איפה הכי מומלץ לבצע הסרת שיער בלייזר בתל אביב?

קיימים עסקים רבים העוסקים בהסרת שיער באמצעות לייזר, אך רבים מאלו המעוניינים בכך מבצעים זאת ברשת אמריקן לייזר.

רשת לייזר מתקדמת

ההגעה לרשת זו מתרחשת בדרך כלל לאור הרזומה שלה בן למעלה מעשרים שנה שבהן ביצעו העובדים המקצועיים שלה מאות ואלפי טיפולים בכל הסניפים בכל רחבי הארץ.

אחד הסניפים המרכזיים של החברה ממוקם במתחם הדיזנגוף סנטר בתל אביב. מדובר בסניף מאד פעיל שמשרת מטופלים גרים בגרים בתל אביב ובערים הסמוכות ורוצים ליהנות מטיפולים מקצועיים ברמה מאד גבוהה.

הסרת שיער בלייזר 

הגברים המגיעים לסניף זה מעוניינים לבצע הסרה של כמויות השיער הקיימות אצלם באזור הגב, הבטן והחזה. החשיבה היא ליהנות מהאפשרות ללכת ללא חולצה וכך אפשר לחשוף את החזה שהוא ללא שיער כלל. גברים רבים מבצעים גם הסרת שיער באזורים שונים ברחבי הפנים כדי להרגיש בנוח.

נשים מסירות שיער בכל מקום שבו נראה להן שהכמות הקיימת היא מוגזמת ולכן הן מבקשות להסיר אותן. אצל נשים מסוימות מדובר יהיה ברגליים ובידיים, אצל אחרות בפנים כמו באזור הגבות והשפם. בנוסף לכך יש לנשים רבות שיעדיפו להיות ללא שיער כלל באזורים שונים כמו המפשעה, בנקודות ספציפיות ברגליים כמו בכף הרגל, צוואר, סנטר, מצח ועוד.

הנקודות הספציפיות הן אינדיבידואליות ומותאמות למצבה של כל אישה. המטרה היא להיות חלקה בכל הגוף ולכן בכל נקודה שיש בה שיערות מקבלת עדיפות ולאט לאט המטפלת עוברת על כל המקומות שנראים לה בעייתיים.

כאשר הגוף חלק הן אצל גברים והן אצל נשים, הם מאושרים שהם ביצעו את הטיפולים האקוטיים בקליניקה המתקדמת ביותר בתל אביב בתחום זה ולכן הם מבקרים רק בה.

> קראו עוד על הסרת שיער אי פי אל