מה זה ביופור

חברת ביופור נחשבת לאחת מחברות הקוסמטיקה המובילות ביותר בארץ. החברה הוקמה על ידי רונית שגב, הידועה במחקר ובפיתוח רב השנים, שהיא הקדישה לנושא העור. החברה פיתחה מגוון רחב של תכשירים שונים, אשר מסייעים לטפל במצבים של פיגמנטציה, אקנה, צלקות וכדומה. כל מי שמעוניינת לשפר את נראות עור הפנים שלה, חייבת להכיר את מוצרי החברה, אשר נחשבים למרוכזים ביותר, ביחס לשאר המוצרים בשוק. כתוצאה מכך, מדובר על מוצרים פעילים יותר, המאפשרים ליהנות מתוצאה מושלמת תוך זמן קצר בלבד. כמובן שיש צורך לעבור אבחון מקצועי על ידי קוסמטיקאית מוסמכת, על מנת לאבחן את סוג העור ולהבין אילו תכשירים יכולים לסייע למצב העור שלכם.

אילו מוצרי ביופור כדאי להכיר?

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון רחב של מוצרי החברה, אשר יכולים לסייע לכל אחת להילחם בנזקי הזמן. תכשירי החברה מסוגלים לטפל בכתמי עור ופיגמנטציה, להחליק קמטים וקמטוטים, לאזן עור בעייתי ולחדש את מראה העור הכללי. אחד מסוגי המוצרים המומלצים ביותר, הוא הסרום של החברה. מדובר על סרום איכותי המבוסס על מרכיבים שונים, שנועדו לשקם את מראה העור. הסרום בעל מרקם קליל וקטיפתי, הוא מכיל מגוון עצום של וויטמינים, מינרליים ונוגדי חמצון, אשר מזינים את העור ומעניקים לו מראה צעיר ומתוח יותר. כמו כן, כדאי להכיר את תכשירי האנטי אייג'ינג של החברה, הכוללים קרמים ומשחות שונות, המטשטשות את סימני הגיל ומסייעות להפחית אותם ככל הניתן. מעבר לכך, חשוב להכיר את המוצרים השונים, המיועדים לטיפול באקנה ובצלקות שנוצרות כתוצאה מכך. 

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט תכשירי ביופור איכותיים ומקצועיים, שיכולים לסייע לכל אחת לשקם ולשמר את מראה העור שלה. מומלץ לעבור אבחון מקצועי על ידי קוסמטיקאית, על מנת להתאים את המוצרים המתאימים ביותר עבורכם.

כדאי להכיר : חוה זינגבוים מוצרים לפנים