צ'י קונג טיפולי – איך מטפלים באמצעות צ'י קונג לפי אמיר פרלמן?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט שיטות טיפול שונות, כאשר רובן נועדו כדי להקל על כל מי שסובל מבעיות פיזיות ונפשיות שונות. מעבר לרפואה הקונבנציונאלית, ניתן למצוא לא מעט שיטות טיפול הוליסטיות, אשר מתייחסות אל הגוף בתור יחידה אחת. שיטות מסוג זה פועלות בצורה שונה, היות והמטרה שלהן היא להוביל את הגוף למצב של איזון והרמוניה. הרפואה הסינית למשל, דוגלת בדעה כי המטרה שלנו היא לשמור את הגוף באיזון, היות ויציאה מהאיזון הטבעי גורמת להופעה של מחלות שונות. צ'י קונג טיפולי מהווה חלק מהרפואה הסינית, והוא נועד בדיוק עבור המטרה הזאת. באמצעות סדרה של תנועות, ניתן להחזיר את הגוף לאיזון הטבעי שלו, ובכך לשפר את מצב הגוף ומצב הנפש.

אמיר פרלמן – כיצד ניתן לטפל באמצעות צ'י קונג טיפולי?

חשוב להבין כי צ'י קונג טיפולי בהנחיית אמיר פרלמן לדוגמא מהווה למעשה פעילות גופנית מתקנת, אשר נועדה כדי לטפל ביציבה לקויה, בעיות גופניות שונות וכמובן מחלות מסוגים שונים, בין היתר טרשת עורקים, פיברומיאלגיה ועוד. תרגול קבוע יכול לשפר בצורה מהותית את מצב הגוף, להקל על כאבים כרוניים, לשפר את היציבה וכמובן להגדיל את טווח התנועה לשפר באופן מהותי את המצב הבריאותי. הסדרות השונות גורמות לשיפור ברמות האנרגיה, שקט פנימי, הפחתה בכאבי הגוף השונים, שיפור בגמישות הגוף ובשיווי המשקל. כדאי לזכור כי הסדרות השונות עובדות על הגוף בצורה הוליסטית, כך שתרגול של הסדרה אמור להשפיע על כל הגוף. עם זאת, ניתן להתאים פרוטוקולים של תרגול אישי, בהתאם לסוג הבעיה או המחלה  קראו עוד מידע בנושא שהמטופל סובל ממנה.

לסיכום, צ'י קונג טיפולי נחשב לאחת הדרכים היעילות והמומלצות ביותר כדי להוביל את הגוף ואת הנפש לאיזון. זוהי שיטה מעולה כדי לטפל במחלות ובעיות בריאות שונות.