ההבדל בין אורגזמה של גבר לאישה?

יחסי מין, עונג עצמי, משחק מקדים ושאר מושגים – כולם נועדו להגדיר סיטואציה שמטרתה להוביל לאורגזמה. האורגזמה הגברית והנשית רצופת עונג ורבים מייחלים לה, אבל יש כמה הבדלים בין סוג העונג של גבר וסוג האורגזמה של אישה.  

אז מה ההבדלים? 

בראשית נדבר על כמויות האורגזמות שאישה יכולה לקבל בזמן יחסי מין או עינוג עצמי, ביחס לאלו של הגבר. בזמן יחסי מין גבר יכול לבצע אקט מיני עד רגע הגעה לאורגזמה וגמירה ומשם אינו יכול להמשיך להנות – אלא אם כן הוא מתחיל באקט מיני נוסף. אישה לעומת זאת, יכולה להנות מספר פעמים מעונג במשגל אחד –  משמע קבלת אורגזמות מרובות זאת במהלך אקט מיני אחד או בעת עינוג עצמי. לשם כך לעיתים דרושים אביזרי סקס שנועדו לגרות ולענג גם גברים וגם נשים. 

גם הצורה שבה גברים ונשים מגיעים לאורגזמה נחשבת שונה, בזמן שנשים יכולות להנות ממנו בחדירה או עינוג דגדגני בעוד שגברים נהנים בעיקר מחיכוך ושפשוף איבר המין. הדרכים הן שונות אבל העונג וההנאה הם דומים ועצומים!

גם אביזרי המין לגברים ונשים שונים בדרך כלל בזמן שיש נשים שיבחרו ויברטור שפועל על נקודת ה ג'י או על הדגדגן וגברים יבחרו כאלה שמסתפקים החדרה של איבר המין למוצר מין או חדירה אנאלית. 

הנקודות השונות בגוף שמובילות לעונג – גם הן שונות ולעיתים גם דומות – לכן חשוב לחקור את כל המצבים שיכולים להסב לכם עונג ואת האיברים שבאמצעותם אפשר להגיע אל העונג המיוחל הלא הוא אורגזמה. 

> בדקו דילדו באתר סופר טויס

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

טיפול זוגי – מי צריך את זה?

מריבות בלתי פוסקות, חילוקי דעות, קושי בחינוך הילדים, בעיות כלכליות שמעיבות על הקשר,  בעיות באינטימיות וכו' – כל הסיבות האלה וסיבות אחרות מובילות רבים מהזוגות

קרא עוד »