מה זה יישור שיניים שקוף

בין הסוגים הפופולריים ביותר של אורתודונטיה כיום, ניתן למנות "פלטה בלתי נראית" – בעיקרון, אלו בעלי מראה מינימלי. בניגוד לסוגרים מסורתיים, (פלטות שיניים) המשתמשים בחוטים ובסוגרים המודבקים על חזית כל שן, סוגרים בלתי נראים מוסתרים יותר בפה.

מה זה יישור שיניים שקוף 

פלטה בלתי נראית יכולה להתייחס לפלטות קרמיות או שקופות, או פלטה לשונית. כל אחת מאפשרויות יישור השיניים הללו היא קצת שונה. הסוג קובע גם כמה עולים סוגריים שקופים. הנה מה שאתם צריכים לדעת.

איך זה עובד? 

כך זה עובד: האורתודנט שלכם יוצר תבנית של השיניים שלכם ואז משתמש בתוכנה כדי לתכנן את האופן שבו השיניים צריכות לנוע. לאחר מכן הוא מספק לכם יישור שפועל להעביר את השיניים למצב בזמן שאתם לובש אותו. 

עם הזמן, אתם מחליפים את המערך הישן שלכם עבור חדש, שכל אחד מהם נועד ליישר את השיניים בהדרגה. מספר המערכים שתזדקקו להם תלוי במצב הספציפי שלכם.

סוגי פלטות ליישור שיניים 

סוג הפלטה הבלתי נראית שתבחרו הוא במידה רבה עניין של העדפה. ישנם סוגי פלטות שונים להרכבה על השיניים כך שגם אם ילד או ילדה, במוגר או מבוגרת רוצים סגנון מאוד מסוים של פלטה שקופה לשיניים, הם יוכלו רכוש כזו בהתאמה אישית.

כמה זה עולה? 

מחירים ליישור שיניים שקוף תלוי מאוד במקום שבו אתם הולכים לטפל. אין ספק שמכיוון שזוהי המצאה חדשה יחסית, היא מתומחרת גבוה יותר משאר האופציות אך כמובן שתוכלו לעשות סקרי שוק כדי להבין טוב יותר מה אתם מחפשים בשביל השיניים שלכם. 

נסו להתמקד יותר באיכות ופחות בנראות, שכן זה רק מה שישפר וירפא אתכם.