לימודי רפואה סינית עכשיו זה הזמן

לימודי רפואה סינית

אם יש זמן טוב להתחיל ללמוד לרפא בשיטה הסינית, נראה שזהו הזמן המתאים ביותר לעשות זאת. לימודי רפואה סינית אינם פשוטים וקלים אך הם מאוד מעניינים ובטח יתפסו רבים אליהם. אז איפה עושים את זה וכמה זמן זה לוקח?

לימודי רפואה סינית עכשיו זה הזמן

כמה אנו באמת יודעים על רפואה סינית? הגישות המרכיבות את הרפואה הסינית המסורתית (כגון דיקור סיני, טאי צ'י ומוצרי צמחים) היו נושאים למחקרים קליניים רבים ולביקורות מדעיות.

ככל שחולפות השנים, יותר ויותר אנשים נחשפים ללימודי הרפואה המדהימה הזו, וצורכים אותה במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה לידע הכללי או כדי לעסוק בה בשנים שלאחר מכן.

מה אנו יודעים על היעילות של הרפואה הסינית המסורתית?

כמה שיטות טיפול לנפש וגוף הנהוגות ברפואה סינית מסורתית, כגון דיקור סיני וטאי צ'י, עשויות לסייע בשיפור איכות החיים ובמצבים של כאב מסוים. מחקרים על מוצרים צמחיים סיניים המשמשים ברפואה הסינית המסורתית למגוון מצבים רפואיים, היו בעלי תוצאות מעורבות.

רבים עושים שימוש ברפואה הזו ביומיום ומרעיפים עליה שבחים מקיר לקיר כי אם יש רפואה שכדאי ללמוד עוד היום, הלא היא הרפואה הסינים הכוללת מגוון עצום של טכניקות רפואה מתקדמות ועתיקות.

מה אנו יודעים על בטיחות הרפואה הסינית?

כמה ממוצרי צמחי מרפא סיניים זוהמו בתרכובות רעילות, מתכות כבדות, חומרי הדברה ומיקרואורגניזמים ועלולים להיות להם תופעות לוואי חמורות. שגיאות ייצור, שבהן נמצא עשב אחד שהוחלף בטעות לאחר, גרמו לסיבוכים חמורים.

לכן, אם אתם רוצים ללמוד יותר על הרפואה הזו ולא לגרום לשגיאות רפואיות במהלך הטיפול באנשים אחרים, תהיו חייבים לעשות זאת רק עם המורים הטובים ביותר ללימודי הרפואה המדהימה והנשגבה הזו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

על בני נוער וחרדה חברתית

על בני נוער וחרדה חברתית

ילדות והתבגרות הן תקופות קשות ומלחיצות גם ככה עוד לפני שמכניסים את מאפייני העידן המודרני שגורם לבעיות משלו, כמו לחץ חברתי ובריונות במדיה החברתית. חרדה

קרא עוד »