לימודי רפואה סינית עכשיו זה הזמן

אם יש זמן טוב להתחיל ללמוד לרפא בשיטה הסינית, נראה שזהו הזמן המתאים ביותר לעשות זאת. לימודי רפואה סינית אינם פשוטים וקלים אך הם מאוד מעניינים ובטח יתפסו רבים אליהם. אז איפה עושים את זה וכמה זמן זה לוקח?

לימודי רפואה סינית עכשיו זה הזמן

כמה אנו באמת יודעים על רפואה סינית? הגישות המרכיבות את הרפואה הסינית המסורתית (כגון דיקור סיני, טאי צ'י ומוצרי צמחים) היו נושאים למחקרים קליניים רבים ולביקורות מדעיות.

ככל שחולפות השנים, יותר ויותר אנשים נחשפים ללימודי הרפואה המדהימה הזו, וצורכים אותה במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה לידע הכללי או כדי לעסוק בה בשנים שלאחר מכן.

מה אנו יודעים על היעילות של הרפואה הסינית המסורתית?

כמה שיטות טיפול לנפש וגוף הנהוגות ברפואה סינית מסורתית, כגון דיקור סיני וטאי צ'י, עשויות לסייע בשיפור איכות החיים ובמצבים של כאב מסוים. מחקרים על מוצרים צמחיים סיניים המשמשים ברפואה הסינית המסורתית למגוון מצבים רפואיים, היו בעלי תוצאות מעורבות.

רבים עושים שימוש ברפואה הזו ביומיום ומרעיפים עליה שבחים מקיר לקיר כי אם יש רפואה שכדאי ללמוד עוד היום, הלא היא הרפואה הסינים הכוללת מגוון עצום של טכניקות רפואה מתקדמות ועתיקות.

מה אנו יודעים על בטיחות הרפואה הסינית?

כמה ממוצרי צמחי מרפא סיניים זוהמו בתרכובות רעילות, מתכות כבדות, חומרי הדברה ומיקרואורגניזמים ועלולים להיות להם תופעות לוואי חמורות. שגיאות ייצור, שבהן נמצא עשב אחד שהוחלף בטעות לאחר, גרמו לסיבוכים חמורים.

לכן, אם אתם רוצים ללמוד יותר על הרפואה הזו ולא לגרום לשגיאות רפואיות במהלך הטיפול באנשים אחרים, תהיו חייבים לעשות זאת רק עם המורים הטובים ביותר ללימודי הרפואה המדהימה והנשגבה הזו.