באילו מקרים ניתן לתבוע את ביטוח לאומי?

זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו, נפגענו בתאונת דרכים או שהייתה זו תאונת עבודה וגם במקרים נוספים. לאחר הפציעה ניתן לתבוע את ביטוח לאומי.

אז באילו מקרים ניתן לתבוע את ביטוח לאומי?

מיצוי זכויות

אנו נוהגים לשלם מידי חודש לא מעט כסף לביטוח הלאומי, אבל בהרבה מאוד מקרים, הוא זה שיצטרך לשלם לנו.
חשוב מאוד לדעת למצות את כל הזכויות, אך יש גם להבין כיצד בדיוק הוא פועל, מה יהיה עלינו לעשות בכדי לקבל פיצויים או דרגת נכות המבטיחה קצבה חודשית.

ייעוץ משפטי

מכיוון שמרבית האנשים אינם יודעים כיצד הביטוח הלאומי מתנהל, כדאי מאוד ואפילו אין ברירה אחרת, לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי בבאר שבע מקצועי ומנוסה, אשר יסייע לכם לתבוע את הזכויות שלכם.

מגוון תביעות נגד ביטוח לאומי

יש לפנות לעו"ד אשר מטפל וטיפל בלא מעט מקרים של תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, הוא יעניק לכם ייעוץ ואף ייצג אתכם בכל הוועדות הרפואיות.
בנוסף, אם התביעה לא התקבלה, ניתן להגיש בקשת ערער, בגין ההחלטות השגויות של מוסד זה.

תתכוננו למלא הרבה מסמכים

כאשר תובעים את הביטוח לאומי, הוא ירצה לקבל הוכחות מוצקות. לכן יש למלא לא מעט מסמכים וטפסים, כאשר החשוב מבניהם הוא התיעוד הרפואי.

מה טומן בחובו תיעוד רפואי?

תיעוד רפואי כולל סיכום של ביקור אצל רופאים, חוות דעת מהימנות, אבחנות וכל ממצא רפואי אחר שהוא רלוונטי לתביעה.
תפקידן של חוות הדעת הן לשקף במדויק את המצב בו נתון המבוטח.

כיצד העו"ד פועל?

עו"ד ינון הדאיה הוא הגורם שייצג אתכם וילווה לאורך כל הדרך, הוא בודק שאכן כלל המסמכים הרפואיים הינם עדכניים, וחייב גם להופיע בהם באופן מפורט את סוג המוגבלות, ואת הנכות שנגרמה לתובע.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מאיזה גיל כדאי לקחת פרוביוטיקה?

מיום ליום עולה המודעות בקרב כלל הציבור אודות היתרונות הרבים שיש בצריכת פרוביוטיקה, וכן החשיבות של קיומם של "החיידקים הטובים" במערכות השונות בגופנו, ובמיוחד במערכת

קרא עוד »

תהליך החלמה מניתוח אף

ניתוח אף הוא הליך כירורגי לא פשוט המצריך עבודת מומחים מיומנת. ניתוח אף, בגלל אופן הניתוח, הוא יצטרך תהליך ריפוי ממושך וזמן הלחמה קצת ארוך

קרא עוד »

מה זה אבקת חלבון איזולט?

אבקת חלבון איזולט היא אבקה שמבודדת, המפעל היצרני מבצע תהליך שבו בעת הפקת המוצר מפרידים בין הסוכרים, הפחמימות והחלבון וכך נוצרת אבקת חלבון טהורה. בדרך

קרא עוד »