עיניים יבשות והסרת משקפיים – המדריך המלא

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר שוקלים להוריד משקפיים בלייזר. למעשה אין שום צורך לסבול, היות והשיטות היום מתקדמות, משוכללות ובטיחותיות יותר. חשוב רק לבחור בחברה המקצועית והאמינה ביותר בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם תוצאות איכותיות לאורך זמן. כדאי לזכור כי מדובר על תהליך פופולארי ונפוץ במיוחד, אשר בוצע עשרות מיליוני פעמים בכל רחבי העולם. 

אומנם נכון כי ישנם סיכונים ותופעות לוואי מסוימות, אך ברוב הפעמים מדובר על תהליך בטוח לחלוטין, שאינו מסכן את הפציינט ומשפר באופן מהותי את איכות החיים שלו. מדובר למעשה על תהליך הכולל שיוף פני הקרנית תוך כדי שימוש בטכנולוגית לייזר מתקדמת. קרן הלייזר משייפת את הקרנית ובכך משנה את הקמירות שלה. כתוצאה מכך, מספר המשקפיים צונח והמטופל יכול לראות בצורה מושלמת, ללא צורך בעדשות או במשקפיים.

כל מה שחשוב לדעת אודות הסרת משקפיים בלייזר

כאמור, מדובר על ניתוח עיניים נפוץ ופופולארי, אשר מדמה את פעולת המשקפיים ובעצם מאפשר למטופל פתרון קבוע, ללא שום צורך בעזרים חיצוניים. ברוב הפעמים מדובר על פתרון קבוע, אומנם ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול חוזר לאחר מספר שנים. כדאי לדעת כי חברות מקצועיות וברמה הגבוהה ביותר, מספקות אחריות לכל החיים על התהליך. כך שגם אם בעתיד יהיה צורך לבצע טיפול חוזר, הטיפול יבוצע ללא תוספת תשלום.

כדאי לדעת כי הליך של הסרת משקפיים בלייזר יכול להתאים למספר סוגים של ליקויי ראייה. מדובר על מקרים בהם המטופל סובל מקוצר ראייה, רוחק ראייה, בעיית צילינדר או לחילופין שילוב בין שניים מהליקויים הנ"ל. ישנם תנאים שונים שיש לעמוד בהם, כגון מספר משקפיים מסוים או עובי מינימלי של הקרנית, על מנת לעבור את ההליך.