הפלה פרטית- כמה זה עולה?

אם נכנסת להריון לא מתוכנן ואת שוקלת לבצע הפסקת הריון פרטית, את בוודאי מוצאת את עצמך שואלת לא מעט שאלות אודות התהליך לרבות כמה עולה הפלה פרטית. חשוב מאוד שתכירי את כל האפשרויות שלך במקרה שבו את מעוניינת לבצע הפלה לרבות את כל המידע אודות הפלה פרטית וזאת בכדי שתוכלי לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך מכל הבחינות.

במה שונה הפלה פרטית  מהפלה בבית החולים?

הפלה פרטית שונה מהפלה שמבוצעת בבית חולים ציבורי. מצד אחד ניתן לבחור את הרופא שיבצע את ההליך הרפואי, אך מצד שני לא מדובר על מחיר זול. הפלה באופן פרטי תאפשר לך ברוב המקרים לשמור על יותר דיסקרטיות וכן זמן ההמתנה להפלה פרטית יהיה קצר הרבה יותר מזמן ההמתנה להפלה בבית חולים ציבורי. מחיר ההפלה הפרטית יהיה בהתאם לסוג הרופא שתבחרי, שבוע ההריון, הסיכונים שבתהליך ופרמטרים נוספים שעלולים להשפיע על המחיר של ההפלה.

היתרונות של הפלה פרטית

ישנם כמה יתרונות עיקריים להפלה פרטית: ראשית כל, כל אישה כאמור יכולה לבחור בדיוק את הרופא אשר היא מעוניינת שיבצע את ההפלה, דבר שבהחלט יכול לחסוך סיכונים מיותרים בשל רופא לא מספיק מומחה שיבצע את התהליך בבית חולים ציבורי או בשל חוסר תשומת לב מספקת לתהליך בבית חולים ציבורי. יתרון חשוב נוסף הוא כמובן זמן המתנה הרבה יותר קצר לביצוע התהליך. אישה שצריכה לעבור הפלה מוצאת את עצמה לא פעם מחכה בכיליון עיניים להיות כבר אחרי התהליך וההמתנה הארוכה הנובעת מתורים ארוכים ברפואה הציבורית מקשה עליה מאוד מבחינה נפשית. מעבר לכך, הפלה מעין זאת מאפשרת לכל אישה לקבל את מרב הפרטיות והדיסקרטיות שלא פעם נדרשים בתהליך מעין זה ועל כן, לא מעט נשים מעדיפות לשלם את הסכום הכספי הרלוונטי על הפלה פרטית.

למידע נוסף היכנסי לLimedik