מזרון לפצעי לחץ

מזרון לפצעי לחץ יכול להוות את הפתרון המושלם עבור כל אדם שסובל משיתוק ולא מסוגל להזיז את גופו בצורה חופשית. כדאי לזכור כי בעוד שרוב האנשים עוברים מתנוחה אחת לאחרת בצורה אוטומטית, מבלי בכלל לתת על כך את הדעת, אנשים משותקים נאלצים להישאר באותה התנוחה לאורך זמן. כתוצאה מכך, פיזור הלחצים בגוף שלהם אינו מאוזן, דבר שיוצר לחץ על אזור ספציפי. עם הזמן, האזור הזה יתחיל לפתח פצעי לחץ, שנוצרים כתוצאה מלחץ קבוע לאורך זמן. אך מזרון ייעודי יכול לסייע לפזר את הלחצים בצורה מאוזנת יותר, ובכך למנוע מראש את ההיווצרות של פצעי הלחץ בגוף. כמו כן, המזרון יכול לסייע להחלמה של פצעי לחץ, בזכות היכולת שלו לשנות את פיזור הלחצים, קראו בהרחבה באתר פארמה שופס.

מזרון לפצעי לחץ – מה כדאי לדעת מראש?

קודם כל, חשוב להבין כי הסכנה העיקרית בהתפתחות של פצעי לחץ, היא הסכנה לזיהומים. מעבר לכך, מדובר על פצעים כואבים, שעלולים לגרום לחולה לא מעט סבל מיותר. כדאי להבין כי מבלי להסיר את הלחץ מאזור הפצע, הפצע לעולם לא יצליח להחלים. אך שימוש במזרון ייעודי, יכול לאפשר פיזור לחצים מאוזן יותר, דבר שיאפשר לפצעים הקיימים להחלים ובו בזמן, ימנע היווצרות של פצעים חדשים. ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מזרונים שונים שנועדו בדיוק עבור המצבים האלו, אך החוכמה היא להתאים את המזרון המתאים ביותר עבור המצב של המטופל, הסיכון שלו לפתח פצעי לחץ חדשים ומצב החומרה של פצעי הלחץ הקיימים. 

> מה זה אנשור פלוס? קראו בקישור

לסיכום, מזרון לפצעי לחץ מהווה את הפתרון האידיאלי עבור כל אדם שסובל מפצעי לחץ. חשוב לזכור כי הרבה יותר פשוט למנוע היווצרות של פצעי לחץ חדשים, מאשר לטפל בפצעי לחץ קיימים.