תפילה לרפואה לחולה

כולנו יודעים כי הקושי הגדול ביותר אותו ניתן לחוות בזה העולם הוא קושי הקשור לבריאות שלנו, בין אם מדובר בבריאות הגוף ובין אם מדובר בבריאות הנפש. לצערנו ישנן מחלות לא פשוטות המאיימות באופן חד משמעי על חיינו או על חיי היקרים לנו. במיוחד כאשר אנו מגיעים לסיטואציות מעין אלו אנו מבינים שישנו רק פתרון אחד והוא קבלת עזרה מבורא עולם. הקב"ה הוא זה אשר יכול לתת לנו את המזור לו אנו כל כך זקוקים כרגע.

תפילה מיוחדת לרפואה

כמובן שעל מנת לפנות לקב"ה יש להיעזר בתפילה מיוחדת. כיום ישנן תפילות רבות אשר מיועדות באופן מדויק עבור בקשת רפואה הן על עצמנו והן עבור אדם אחר. לרוב תפילות לרפואה לחולה יכללו את הפסוק "אל נא רפא נא לה" שאמר משה רבנו על אחותו מרים בעת שהייתה חולה. את התפילות ניתן לומר בכל עת ועל כל חולי מכל סוג שהוא בין אם מדובר על מחלה פשוטה כגון דלקת גרון ובין אם מדובר לא עלינו על מחלות קשות וכבדות יותר. בעת התפילה חשוב להזכיר את שמו המדויק של החולה וכן את שם אמו. זכרו כי תפילה פותחת שערי שמיים ואין ספק כי זהו בדיוק הזמן הנכון להתפלל.

רפואה שלמה

בריאות הגוף שלנו חשובה לנו עד מאוד. ללא גוף בריא לא נצליח לתפקד כראוי בעולם הזה. לעיתים אנו יכולים לסבול קשיים רבים מנשוא אשר פוגעים באיכות חיינו. אנו נוטים לסמוך על הרופאים מבלי לדעת שבכדי לעשות שינוי כלשהוא יש לפנות תחילה אל הרופא הגדול- בורא עולם. במידה וגם אתם סובלים מקושי בריאותי או מחלה מסוימת זה הזמן לחפש תפילה לרפואה לחולה אשר אתם מתחברים אליה ופשוט להתפלל אל הקב"ה.