ציפויי חרסינה לשיניים – האופציה האיכותית ביותר

רוצים להפוך את החיוך שלכם להרבה יותר מרשים ולהיראות כמו כוכבים הוליוודיים? דעו לכם כי ציפויי חרסינה לשיניים בקליניקת beyond smile יהיו בחירה שנחשבת מאוד איכותית ופשוט מצוינת. ציפויים כאלה מגיעים במחירים של 3000 עד 6000 שקלים לשן ברוב המקרים ומדובר על סוג הציפוי האיכותי ביותר שתוכלו להשיג היום.

רמת עמידות יוצאת דופן של הציפויים

ציפויי חרסינה לשיניים נחשבים לעמידים במיוחד והם מסוגלים להחזיק עד 15 שנה וזאת בניגוד לציפויים זולים יותר שמחזיקים מעמד שנים בודדות. כמו כן, הצבע של הציפוי צפוי להישאר יציב ולהיראות יפה גם לאחר שנים רבות, כך שבפן הזה מדובר בבחירה שתהיה פשוט מצוינת עבורכם.

ציפוי שיניים מבריק וטבעי לחלוטין

יתרון נוסף של ציפויי חרסינה לשיניים זה שמדובר בציפויים אשר מגיעים עם ברק טבעי ולובן מרשים. אלה גורמים לשיניים להיראות מאוד טבעיות ולהשתלב בצורה מעולה עם שאר השיניים של המטופל. לאור זאת יהיה מדובר בבחירה מצוינת עבור אלו מכם שירצו להשיג מענה מיטבי בכל הנוגע לשיפור של החיוך שלהם ולהפיכתו להרבה יותר מרשים. ציפויים כאלה יהיו זמינים לכל אחד מכם ובמחירים משתלמים במיוחד. רק תצטרכו לבחור נכון ולבחון היטב את האפשרויות השונות שתהיינה קיימות.

עלות ציפויים מעט גבוהה – אך לא בהכרח

דעו לכם כי בכל הנוגע לעלות של ציפויי חרסינה לשיניים, לא בהכרח תצטרכו לשלם המון כסף. הסיבה לכך זה שישנם מקרים רבים בהם ניתן להסתפק בציפוי של 4 שיניים קדמיות וזאת על מנת להשיג את החיוך הנכסף. לאור זאת יהיה רצוי גשת אל רופא השיניים וזאת כדי שהוא יוכל לבחון את המצב הספציפי שלכם ולתת לכם הצעת מחיר בהתאם לכך. כך תוכלו להבין טוב יותר. מהן העלויות הצפויות.