הכירו את המאמנת האישית שתעזור לכם לשמור על כושר היישר מהנייד

מעוניינים לשמור על כושר, אבל לא רוצים לצאת מהבית בחום ובקורונה?

רוצים לשנות את התזונה שלכם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל ואיך להתאים אותה לתרגילי הכושר שאתם אוהבים?  סגורים בבית ולא יודעים איך למצוא מוטיבציה בתקופה המבולבלת הזאת?

הכירו את מאי מור, בעלת סטודיו האימונים אונליין Studio M3, שנוצר בדיוק לשם כך, סטודיו אימונים מקצועי אונליין שמאפשר לכם להתאמן באופן נוח ולא יקר מהנייד, מהלפטופ או מהמחשב הביתי, ללא צורך לצאת מהמזגן ומנוחות הבית שלכם. מאי מור יצרה עבורנו תוכניות אימונים מפורטות ומדויקות שנועדו לסייע לנו לשמור על אורח חיים בריא ושמח בלי לצאת מהבית. 

באתר שלה תוכלו למצוא תרגילי כושר רבים המחולקים לקטגוריות מגוונות ודרגות קושי שונות, ככה שלא משנה אם אתם רק מתחילים להזיז את הגוף או כבר מתאמנים מקצוענים, תוכלו למצוא אצלה כל מה שתצטרכו!

מאי מור עוסקת בתחום הכושר כבר מעל 10 שנים ושמה לעצמה מטרה לגרום לאנשים לדאוג לגוף שלהם ולחיות טוב יותר ולהנות תוך כדי מהתהליך. היא תגרום לכם לרצות להזיע ולהזיז את הגוף תוך דאגה לגוף שלכם ושמירה על חיוך על הפנים.

באתר שלה תוכלו למצוא לא רק תכנית אימונים מאוזנת ונכונה, אלא גם טיפים לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, בלוג בו היא משתפת מניסיונה העשיר ומהתהליך האישי שעברה וממלאת אותנו במוטיבציה לבצע שינוי אמיתי ונכון באורח החיים שלנו.

עם מאי מור תוכלו להיכנס לכושר, להתחטב, לשרוף שומנים ולהוריד במשקל, להרגיש טוב יותר וללמוד איך לדאוג לעצמכם בצורה נכונה ולא מזיקה, בליווי הסברים מפורטים וסרטונים מקיפים.

אצל מאי מור תוכלו למצוא את כל סוגי האימונים האפשריים, בין אם מדובר באימונים מותאמים ובטוחים לנשים הריוניות, אימוני כוח, תרגילי חיטוב ומיצוק, ב-Studio M3 תוכלו למצוא את כל המידע שדרוש לכם כדי להיות בריאים יותר. 

בנוסף לתוכניות אימונים מפורטות, היא מעלה גם סרטוני לייב שבועיים עבור עשרות אלפי העוקבים שלה ומעודדת אותם להצטרף אליה במסע לגוף בריא וחטוב.

הצטרפו גם אתם לקהילה ההולכת וגדלה שלה ולימדו איך לדאוג לגוף שלכם בצורה הנכונה והבריאה, ללא קיצורי דרך או פתרונות זמניים, עם מאי מור לחיות בריא זה פשוט, קל ונוח יותר מתמיד.