מדרסים אורטופדיים – כך תדעו שמדובר במדרס ולא ברפידה

אם יש לכם כאבי רגליים קבועים או שאתם מרגישים שהליכה למרחקים ארוכים מתחילה לפגוע בברכיים ובירכיים שלכם, אתם מועמדים מצוינים לרכישת מדרסים אורטופדיים. במאמר זה, נבין איך אפשר לדעת מהו מדרס איכותי.

 

מדרסים אורטופדיים – כך תדעו שמדובר במדרס ולא ברפידה

רכישת מדרסים אורטופדיים והטעיית הציבור, יכולה לעזור לכם לנעול את הנעליים שאתם אוהבים ובתוך כך לוודא שאתם כבר לא סובלים מכאבים בזמן ההליכה. זו גם דרך נהדרת לחסוך כסף אם תגלו שאינכם זקוקים לנעליים אורטופדיות.

 

מה הם מדרסים אורטופדיים?

מדרסים הם מה שאתם מניחים בתוך הנעליים שלכם, זאת על מנת להפחית את כאבי כף הרגל, כמו גם כאבים בברכיים, בירכיים ובגב.

סביר להניח שראיתם את כל אלה בחנות המקומית שלכם כשעברתם באזור בו הם נמכרים, אך מדרסים אלה אינם תמיד האופציה הטובה ביותר עבורכם.

 

מדרסים מתאימים

מדרסים לא מיוצרים יחד עם הרגל שלכם והנוחות שלכם חייבת להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. תצטרכו להתאים את המדרס שלכם לרגל בעזרת אורטופד מומחה.

תמיד יהיה חכם יותר לדבר עם הרופא שלכם על המדרסים וכשאתם רוצים לקנות, כך תלמדו שרופאים רבים, מעדיפים מדרסים אורטופדיים כאופציה ראשונה.

 

במה הם שונים ממדרסים רגילים?

מדרסים רגילים מיועדים רק לספיגת זעזועים ולריפוד הנעל. מדרסים אלה אינם נועדו לתקן פלטפוס קשה, שזה מצב הגורם לכאבים חזקים בכף הרגל אך גם מאוד שכיחים, בו הקרסוליים שלנו נמצאים בזוויות מוזרה בגלל קשתות גבוהות.

מדרסים רגילים עשויים גם לספק לכם תמיכה בקשת הרגל (פלטפוס), אך המוצר מיוצר מחומר דקיק שמתקלקל מהר מכפי שהוא אמור להיות ולכן, הבדילו בין השניים ע"י מומחה.