תוספי תזונה שכדאי לקחת בתקופת הקורונה

התקופה של הקורונה היא כזו שבה אנשים נזהרים ונוקטים בזהירות יתרה על מנת לשמור על הבריאות שלהם ועל הבריאות של האנשים הנוספים שנמצאים בקרבתם. דבר זה אומר להקפיד על מרחק, חבישת מסיכה ועל חיטוי הידיים כל הזמן, אך לצד כל אלה יש פעולות שבהן ניתן לנקוט מבפנים על מנת לשמור על הגוף חזק ובריא לקראת החורף הקר, ובכלל.

פשוט מוסיפים ויטמין D

ויטמין די הוא כזה שמחזק את גוף האדם. למרבה השמחה הוא גם כזה שזמין בצורה נפלאה כאשר יוצאים אל האוויר הפתוח ולא בהכרח נמצאים תחת שמש ישירה. בזמנים של סגר ושל חורף קר, הרבה פחות אנשים ובעיקר מבוגרים יוצאים אל מחוץ לבית, ודבר זה יכול להחליש את הגוף שכעת נמצא במצב זמין לחולי, וזה דבר מאוד לא רצוי בזמן שבו עדיין מסתובב לו בחופשיות נגיף הקורונה. מה עשים? פשוט מוסיפים לגוף את אותו ויטמין די שמגיע בצורה של תוסף קטן שעושה את כל ההבדל בכל שנה מחדש, בעיקר בחודשי החורף כשויטמין די נמצא בחוסר אצל כולם כמעט.

התרסיס החדשני לתקופת הקורונה

רוצים עד כמה שיותר להיות מוגנים מפני נגיף הקורונה ושאר בעיות שמתחילות באזור של חלל הפה? זה הזמן לבחון קצת פחות כדורים ולהתמקד לשם שינוי בתרסיס. תרסיס פשוט שמורכב מן הרכיבים הנכונים כמו פרופוליס אכיניצאה מרווה קורנית ומנטה ושאר צמחים שידועים בסגולות החיטוי והריפוי שלהם (ראו בלינק), יכול ליצור את ההרכב הנכון שיכול לשמור על האזור של הפה והגרון מחוטא בייחוד בזמן המסוכן הזה שבו קיים גם נגיף הקורונה. התרסיס קטן מידות, כך שניתן לשאת אותו בקלות בתיק לכל מקום, ובשעת הצורך להיות מוגנים ומוכנים לקראת חודשי החורף ומיני הווירוסים שאיתו מגיעים. באופן טבעי.

> קראו גם על אבקת חלבון באתר טבע בריא!