תביעות סיעוד – איך לבחור עו"ד שבאמת מומחה בזה

כאשר מדובר על תביעות סיעוד, מדובר על תביעה שאדם יכול להגיש בגיל פרישה בהתאם למצבו לצורך קבלת גמלת סיעוד או אדם סיעודי אשר מתוקף מצבו נקבע כי הוא זכאי לקבל קצבת נכות. אולם, לא קל להגיש תביעת סיעוד נגד חברות הביטוח הפרטיות שבהן אדם ביטח את עצמו בביטוח סיעודי והן לביטוח הלאומי. בכדי לקבל את הקצבה המגיעה לאדם מתוקף חוק הסיעוד, עליו לעבור הליך בירוקרטי מתיש ותובעני הכולל הגשת מסמכים, בדיקה רפואית ועוד. על מנת לקצר ולייעל את התהליך, אין ספק שכדאי להיעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום הגשת תביעות מעין אלה

כיצד מגישים תביעת סיעוד?

על מנת להגיש תביעת סיעוד בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לדעת איזה מסמכים יש להגיש על מנת שהתביעה תתקבל. לא פעם האדם שוכח לצרף את כלל המסמכים הרלוונטיים ועל כן זמן ההמתנה למענה עבור התביעה שלו מתעכב באופן משמעותי. על כן, חשוב מאוד להתוודע ראשית כל לתהליך הגשת התביעה בכדי לדעת את כל מה שצריך אודות המסמכים שיש להגיש, לגוף שיש להגיש אותם. כמו כן, חשוב מאוד להתכונן להליך של בדיקה של האדם במידה ויהיה צורך בכך. לא פעם הביטוח הלאומי או חברת הביטוח ישלחו אדם כלשהו שיבחן את תפקודו ואת מצבו של האדם אשר הגיש את התביעה.

כיצד בוחרים עורך דין לצורך הגשת תביעת סיעוד?

אין ספק שאם אתם מעוניינים להגיש תביעת סיעוד בצורה הקלה, המהירה והנוחה ביותר, עליכם לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום תביעות סיעוד אשר ילווה אתכם וייצג אתכם אל מול כל הגופים הרלוונטיים בתהליך. בחרו בעורך דין בעל ניסיון, ותק, מוניטין והמלצות וזאת בכדי שתקבלו את שמגיע לכם בהתאם לחוק הסיעוד בצורה מהירה.