מדי חום ללא מגע לעסקים – מה חשוב לדעת?

בימי הקורונה עלה הצורך במדי חום לעסקים וזאת כדי לאפשר לנכנסים למדוד חום ולמנוע סכנה לנוכחים במקום במקרה של חום גוף גבוה. לעתים נדרש יותר ממד חום אחד וזאת אם העסק מאכלס מספר חדרים או קומות, ויש אליו כניסות רבות. מדי חום צריכים להיות בגובה מתאים ונגישים לכל מי שנכנס, כדי שלא ייגרמו קושי או צפיפות ובהלה. מדי החום צריכים להיות במקום בולט בכניסה ואם יש שומר – הוא חייב להשגיח כדי שאיש לא יתחמק מהם ואולי חלילה יגרום להדבקה. כמו כן חשוב שהמדידה תהיה מהירה והתוצאות יוצגו תוך פרק זמן מינימלי, וגם תצפצף אם החום גבוה מהמותר בכניסה לבניין.

תכונות חשובות של מדי חום ללא מגע

בשוק קיימים כמה סוגים של מדי חום ללא מגע, וההבדל העיקרי הוא בין בעלי תצוגה דיגיטלית לתצוגה קולית. חשוב למצוא להם מקום מתאים בחלל או על הקיר ואפ]שר להציב לידם דיספנסר אוטומטי לחיטוי ידיים. מערכות יותר יקרות כוללות גם אפשרות למדידת חום וזיהוי פנים. אלה הן מצלמות תרמיות והן גם מוגנות מים, בניגוד למצלמות רגילות, כך שניתן לשקול לרכוש אותן לטווח ארוך. כל מד חום דורש גם סוללות ומטענים וניתן להעמיד אותו על חצובה או לחבר לקיר. חשוב לדעת להיזהר ממים ולא להציב אותו בחוץ, מאחר שאלה תנאים שבהם מד החום לא יתפקד.

קנייה מחברה אמינה

בימי הקורונה למד החום בעסק יש חשיבות עצומה ולכן חשוב לרכוש אותו אך ורק מחברה וספק אמינים כמו שתמצאו באתר https://www.zbm.co.il/, וכמובן לפי התקציב שלכם. יש לשמור על ההנחיות ולחשוב על מערכת עם חיווי קולי באנגלית, אם הנסיבות בעסק מצדיקות את רכישתה.