סירוס כלבים – למה זה חשוב

בין אם אימצתם לאחרונה חיית מחמד ובין אם אתם שוקלים את זה, אחת ההחלטות החשובות ביותר בתחום הבריאות שתקבלו הוא; לרסס את החתול או את הכלב שלכם. אז למה זה באמת חשוב כל כך?

סירוס כלבים – למה זה חשוב

עיקור – הסרת השחלות והרחם של חיית מחמד נקבית – הוא הליך וטרינרי הדורש אשפוז מינימלי ומציע יתרונות בריאותיים לכל החיים. נטרול – הסרת אשך של כלבכם או חתולכם – ישפר באופן משמעותי את התנהגות של חיית המחמד שלכם וישמור אותו קרוב לביתכם.

תוכניות עיקור חיות גלובאלי

מדינות ומחוזות רבות בעולם, הקימו תוכניות עיקור / סירוס בעלות נמוכה, שהופכות את הניתוחים לדבר זול ונגיש לכל בעל חי שירצה בזה.. כדי למצוא תוכנית עיקור וסירוס לכלבים בקרבתכם, חפשו בבסיס הנתונים הקיים ברחבי הרשת הקרוב ביותר לביתכם.

חיית המחמד הנקבית שלכם תחיה חיים ארוכים ובריאים יותר

עיקור אצל וטרינר חירום, מסייע במניעת דלקות רחם וסרטן שד, שהינו קטלני בכ 50 אחוז מהכלבים ו 90 אחוז מהחתולים. עיקור חיית המחמד שלכם לפני החום הראשון, מציע את ההגנה הטובה ביותר ממחלות אלה.

סירוס מספק יתרונות בריאותיים גדולים לכלב שלכם |

בעוד שמחזורים יכולים להשתנות, נקבות בדרך כלל מיוחמות ארבעה עד חמישה ימים כל שלושה שבועות בעונת הרבייה. במאמץ "לקרוא" לבני זוגן, הן ינשכו וישתינו בתדירות גבוהה יותר – לפעמים בכל רחבי הבית.

הכלב הזכר שלכם לא ירצה לשוטט מחוץ לבית

זכר, יעשה כמעט כל דבר כדי למצוא בן זוג! זה כולל לחפור את דרכו מתחת לגדר ולהפוך להיות הודיני ולברוח מהבית. וברגע שהוא חופשי, הוא מסתכן בפציעה בתנועה ונלחם עם גברים אחרים.