מהי תשישות נפש? הכל על מבחן מינימנטל

מבחן מינימטל בא לעשות סדר בעת בחינת מצבו הקוגניטיבי של הקשיש והיכולת שלו להסתדר בכוחות עצמו. תשישות נפש מצביעה על מצב שבו הקשיש לא מסוגל לפעול באופן עצמאי לחלוטין ועל כן הוא צריך לקבל עזרה סיעודית, ובהתאם לכך הוא גם משובץ מחלקה מתאימה בבית האבות או הדיור המוגן.

כאשר רוצים להגיש תביעה מול חברת הביטוח בנושא סיעודי, במקרים רבים יש לעבור מבחן מינימנטל על מנת להתקדם בתהליך ולעשות את הכול בצורה חלקה בסופו של  דבר. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

מגיעים תביעה נגד חברת הביטוח? פנו לעו"ד

החלטתם להגיש תביעה נגד חברת הביטוח וכעת אתם רוצים להיות בטוחים שאתם פשוט עושים את זה כמו שצריך? פשוט פנו אל עורך דין על מנת שיוכל לעזור לכם בכל התהליך הזה. כך תפעלו בצורה הרבה יותר ממוקדת וזה כמובן גם יוכל לעזור לכם בצורה משמעותית.

כדי שתוכלו לעבור את התהליך כולו של הגשת תביעה בגין תשישות נפש בצורה חלקה, זה יהיה חשוב שתבחרו עורך דין מעולה שיוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר, ולפיכך אתם צריכים לעשות את כל הבדיקות שלכם ולהתחשב בכל ההיבטים השונים שיכולים להשפיע על תהליך הגשת התביעה.

תבדקו את הזכויות שלכם עם עורך הדין

אתם לא צריכים להישאר במצב של חוסר ודאות כאשר יש לכם אפשרות לבדוק את הזכויות שלכם בקלות ובתוך זמן קצר בעזרתו של עורך דין מנוסה שמבין בתחום. כך שאם אתם סובלים ממצב של תשישות נפש וכעת אתם רוצים להגיש את התביעה, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם מתחילים בכך שתבררו את הזכויות שלכם עם עורך הדין.

המידע באדיבות אתר https://www.siud-law.co.il/