מהי מנופאוזה?

אם נתקלתן במושג מנופאוזה ולא הייתן בטוחות עד הסוף, מנופאוזה היא חלק מהתהליך אותו אתן מכירות בתור גיל המעבר. התקופה בה מסתיים התפקוד המלא של השחלות, התקופה בה האישה מפסיקה לקבל את המחזור החודשי שלה. זהו תהליך בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות של כל אישה והוא טבעי לחלוטין.

המשיכו לקרוא בכדי להבין עוד קצת על מנופאוזה

על פי אמיר פרלמן, לתהליך המנופאוזה יש כמה שלבים כאשר הראשון מתחיל בערך כשנה או שנתיים לפני שהמנופאוזה נכנסת לתוקף. בהתאם לגיל המעבר, לאט לאט השחלות מייצרות פחות אסטרוגן, עד לנקודה בה יפסיקו לייצר ביציות כלל. נשים רבות מזהות את התהליך הזה מאחר ורמות האסטרוגן צונחות באופן מהיר יחסית, דבר שניתן יהיה לראות בבירור בבדיקות דם.

מנופאוזה היא השלב בו השחלות מפסיקות לייצר ביציות ואסטרוגן מזה כשנה. את תופעות הלוואי מרגישות נשים רבות, למשל גלי חום וסחרחורות. כאשר השנה הזו היא המנופאוזה, תופעות הלוואי שלה יכולות להימשך שנים לאחר מכן כאשר הגוף מנסה להתרגל לרמות החדשות ולאזן את עצמו.

כיוון שתופעות הלוואי של גיל המעבר עשויות להימשך מספר שנים, יש כמה דברים שתוכלו לעשות בכדי למזער את התופעות האלו ולהקל על עצמכן בזמנים האלו. אחד מהם הם צמחי מרפא, המיועדים ומודגשים כמסייעים לזמני גיל המעבר ולמנופאוזה בפרט. בזמן שכל אישה עוברת את גיל המעבר, אין זה אומר שאתן צריכות לחוות כל חלק וחלק ממנו.

התייעצו עם רופא המשפחה ואפילו עם מדריכים העוסקים בצמחי מרפא, בכדי להקל על עצמכן במעבר טבעי זה, שעשוי להיות מעייף, הורמונלי ורגשני.

אם לא די בכך, צמחי המרפא של פרלמן סחר יכולים לתת לכם את הערך המוסף שגופכן צריך בכדי לשדרג את אורח החיים שלכן ולחיות בצורה שאתן רוצות, ללא קשר למה שמתחולל בגופכן.