כל מה שרציתן לדעת על שאיבת שומן ולא העזתן לשאול

נשים רבות לא מרוצות ממראה גופן. הזמן נותן את אותותיו, הלידות והשינויים ההורמונליים מביאים איתם שינויים רבים גם בנראות של הגוף שלנו. למרות הרצון העז ליצור שינוי במראה החיצוני ולהחזיר את הגוף אל המצב הקודם שלו רק נשים בודדות מצליחות בכך. פעמים רבות עזרה חיצונית הינה הפתרון האולטימטיבי ולכן ניתן לראות בשנים האחרונות עליה משמעותית במספר הנשים הפונות לעשות שאיבת שומן. אין ספק כי תהליך זה מקצר את הדרך באופן משמעותי ועוזר לנשים רבות לחזור אל מידותיהן הישנות. אם כן, מהו התהליך וכיצד הוא יכול לסייע גם לך?

מהו תהליך שאיבת שומן?

מדובר בהליך ניתוחי שאינו מסובך מידי ובמידה והשאיבה מתבצעת רק מאזור אחד של הגוף הוא אף דורש הרדמה מקומית בלבד. האזור הנפוץ ביותר ממנו מתבצעת שאיבת שומן הוא כמובן הבטן אך התהליך נעשה גם על אזור הירכיים, הזרועות, הישבן ועוד. התהליך מתבצע על ידי החדרה של קנולות, צינורות דקים העשויים מתכת, אל מתחת לעור באזורים הדורשים שאיבה. על ידי הנעה של הקנולה אחורה וקדימה השומן נשאב אל מחוץ לגוף. בסיום התהליך המנותחת נדרשת ללבוש חגורה מיוחדת על אזור הניתוח במשך תקופה של שלושה שבועות ועד שלושה חודשים על מנת לעזור לרקמות להתאושש ולהסתדר מחדש באופן הטוב ביותר. משך הניתוח נע בין חצי שעה ועד שעתיים בהתאם לאזור בו הניתוח מתבצע.

תהליך השיקום

השיקום מניתוח שאיבת שומן אינו ארוך ועל ידי התמדה של לבישת החגורה האלסטית ההחלמה הופכת אף למהירה יותר. לאחר הניתוח עור הגוף המיותר לרוב יתכווץ אל הממדים החדשים שהתקבלו לאחר הניתוח. ככל שהעור של המנותחת הינו גמיש יותר כך תהליך הכיווץ יהיה קל יותר ויתקדם בצורה טובה ביותר. עם זאת, חשוב מאוד לציין כי הניתוח אינו הפתרון הסופי אלא שלב התחלתי בשינוי אורח החיים שלכם. על מנת לשמר את תוצאות הניתוח יש לסגל אורח חיים נכון ובריא יותר הכולל בתוכו תזונה מאוזנת ומבוקרת מצד אחד וכמובן שמירה על כושר גופני. ללא הסתגלות לאורח החיים החדש השומן אשר נשאב ישוב להצטבר במקומות אחרים בגוף.

שאיבת שומן ומתיחת בטן

נשים רבות מעידות כי החלק בגוף אותו הן היו רוצות לשנות במיוחד הינו הבטן. זוהי נקודה רגישה עבור מספר רב של נשים ולכן זהו גם האזור הפופולרי ביותר לביצוע שאיבת שומן. במהלך השנים, במיוחד לאחר לידות או שינויים קיצוניים של עלייה במשקל מצטבר עור עודף באזור הבטן אשר גם לאחר השאיבה ממאן להתכווץ. במקרים מעין אלו לא נותרת ברירה אלא לבצע מתיחת בטן. זהו תהליך אשר מאפשר לבטן להיראות מתוחה ויציבה ומעלים את קפלי העור שנוצרו עקב השאיבה. עבור נשים צעירות הליך זה פחות רלוונטי כיוון שעור גופן עדיין גמיש ולכן יכול להתכווץ בקלות אך ככל שגיל האישה הופך למבוגר יותר כך הליך זה הופך לרלוונטי יותר.

שאיבת שומן – כן או לא?

נשים רבות היו בוחרות להחזיר את הזמן אחורה ולקבל את הגוף הצעיר והמתוח שלהן חזרה. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והרפואה ניתן לשחזר הליך זה גם אם לא לגמרי אז לפחות במעט. תהליך שאיבת שומן הינו תהליך שאינו מסובך ומספק תוצאות מספקות עבור מגוון רחב של נשים. במדיקו תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות המספקות תוצאה זאת, חלקן על ידי ניתוח וחלקן בדרכים מתקדמות אף יותר. אין ספק כי במידה וישנה אפשרות קלה ונוחה שיכולה לפתור את הקושי שלך זה בדיוק הזמן לבחור בה.