קמגרה

קמגרה הוא מותג פופולרי של תרופות להפרעות זיקפה אשר נוטלים דרך הפה. הוא משמש על ידי גברים לטיפול בהפרעות זיקפה ויכול לשמש גם לטיפול במצבים רפואיים שונים אחרים.

קמגרה היא תרופת מרשם לטיפול בבעיות זיקפה. זהו שילוב של סילדנפיל, ורדנפיל וטדלפיל. תרופה זו נמצאת בשימוש נרחב לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים הסובלים משפיכה מוקדמת או אימפוטנציה. בנוסף היא יכולה גם לשמש לטיפול באימפוטנציה גם אצל גברים אשר סובלים מכך בשל הפרעות של מחלות כגון: לחץ דם גבוה, סוכרת והשמנת יתר, אך ראשית עליהם להתייעץ עם הרופא המטפל.

>ויאגרה ללא מרשם כל מה שרצית לדעת

איך קמגרה עובדת?

קמגרה היא תרופה ממותגת המיוצרת ומשווקת בהודו על ידי Ajanta Pharma. קמגרה היא תרופה המיוצרת כטיפול בהפרעות זיקפה; ניתן להגדיר הפרעות זיקפה כחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה מספיק זמן כדי לקיים יחסי מין. קמגרה נמכרת ככדור, טבליה מסיסה במים או בצורת ג'לי אוראלי והמרכיב הפעיל שלה הוא סילדנפיל ציטראט שזהה לזה שנמצא בויאגרה שהיא התרופה המוכרת ביותר להפרעות זיקפה.

סילדנפיל ציטראט הוא החומר הפעיל בקמגרה; הוא שייך לקבוצת תרופות הידועות כמעכבי PDE 5 (מעכבי פוספודיאסטראז 5). אם יש לכם בעיות בתפקוד זיקפה אז קבוצת תרופות זו יכולה לעזור בבעיה על ידי הגברת זרימת הדם לפין באופן זמני וכך לאפשר זקפה.

ניתן גם לקחת קמגרה כדי לשפר את חיי המין שלכם. אם אתם מעוניינים להוסיף קצת פלפל למיטה, תוכלו לעשות זאת באמצעות קמגרה.

תופעות לוואי לקמגרה

כמו בכל תוסף או תרופה גם לקמגרה יש תופעות לוואי, בין התופעות ניתן למנות: סחרחורות, כאבי ראש, אף סתום, צרבות ועוד. לא מומלץ לקחת את התרופה לאנשים שסבלים מפין נטוי הצידה או אנשים שסובלים ממחלות כליה או כבד .

בכל מקרה אם החלטתם לרכוש קמגרה בדקו כי מדובר באתר שעובד עם רישיון, אל תקנו קמגרה מחברה שרלטנית.

וכמובן שימו לב לקרוא את העלון לצרכן לפני השימוש בה.

>הקליקו למידע באתר קמגרה הרשמי בישראל