האם החלקת קראטין מזיקה לשיער?

פעולות כימיות מזיקות לשיער, זו עובדה שאין עליה עוררין. אם כי כדי להשיג תוצאות טובות אנשים רבים בוחרים להחליק את השיער וליהנות כעת משיער יפה, אף אם בטווח הרחוק נוצר נזק. הנזק נובע מכך שהחומרים הכימיים מפרקים קשרים בין מולקולות ובין חלבונים, מה שמביא לשערות מוחלקות ברמה מושלמת.

לעומת זאת החלקת קראטין אינה מפרקת ולא יוצרת שינויים שכאלה, אלא להיפך – היא מחזקת את השער ומוסיפה קראטין שמשפר את המראה ואת אפשרויות העיצוב שלו.

תוצאות שמתאימות ללקוחות מסוימים

למה לבחור החלקות מזיקות אם אפשר לבחור החלקות שאינן מזיקות? התשובה פשוטה, החלקת קראטין לא מתאימה לכל אחד ולא לכל סוג שיער. מי שיש לו שיער מתולתל מאוד וחשוב לו ליהנות מתוצאה מושלמת של שער מוחלק לגמרי לא ימצא את מבוקשו בהחלקות קראטין.

לעומת זאת מי שמחפש להחליק ולשפר את המראה של השיער על מנת לאפשר סירוק קל, לאו דווקא חלק לגמרי, יכול לגלות כי החלקת קראטין זה הטיפול הכי מומלץ עבורו.

החלקה למי שלא יכול לבחור אחרת

בנוסף חשוב להזכיר כי יש לא מעט לקוחות שהשיער שלהם כבר פגש כל כך הרבה סוגים של חומרים כימיים, הדבר משפיע ויוצר נזק מצטבר שניכר גם לעין. במצבים כאלו לא תמיד אפשרי לבצע החלקה כימית. אז האופציה של החלקת קראטין תהיה ברירת מחדל. שכן היא מחזקת את השיער וברמה מסוימת משקמת את הנזקים שכבר התרחשו והצטברו בעבר. בכל מקרה צריך לזכור שיש הבדלים בין שיער לשיער, יש הבדלים בין החלקה להחלקה וחשוב תמיד להתאים היטב את הפתרון המתאים ביותר כדי להשיג תוצאות טובות ככל האפשר, ולהביא את השיער למראה הרצוי וללא נזקים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://www.davisbitton.com!