האם החלקת קראטין מזיקה לשיער?

החלקת קראטין

פעולות כימיות מזיקות לשיער, זו עובדה שאין עליה עוררין. אם כי כדי להשיג תוצאות טובות אנשים רבים בוחרים להחליק את השיער וליהנות כעת משיער יפה, אף אם בטווח הרחוק נוצר נזק. הנזק נובע מכך שהחומרים הכימיים מפרקים קשרים בין מולקולות ובין חלבונים, מה שמביא לשערות מוחלקות ברמה מושלמת.

לעומת זאת החלקת קראטין אינה מפרקת ולא יוצרת שינויים שכאלה, אלא להיפך – היא מחזקת את השער ומוסיפה קראטין שמשפר את המראה ואת אפשרויות העיצוב שלו.

תוצאות שמתאימות ללקוחות מסוימים

למה לבחור החלקות מזיקות אם אפשר לבחור החלקות שאינן מזיקות? התשובה פשוטה, החלקת קראטין לא מתאימה לכל אחד ולא לכל סוג שיער. מי שיש לו שיער מתולתל מאוד וחשוב לו ליהנות מתוצאה מושלמת של שער מוחלק לגמרי לא ימצא את מבוקשו בהחלקות קראטין.

לעומת זאת מי שמחפש להחליק ולשפר את המראה של השיער על מנת לאפשר סירוק קל, לאו דווקא חלק לגמרי, יכול לגלות כי החלקת קראטין זה הטיפול הכי מומלץ עבורו.

החלקה למי שלא יכול לבחור אחרת

בנוסף חשוב להזכיר כי יש לא מעט לקוחות שהשיער שלהם כבר פגש כל כך הרבה סוגים של חומרים כימיים, הדבר משפיע ויוצר נזק מצטבר שניכר גם לעין. במצבים כאלו לא תמיד אפשרי לבצע החלקה כימית. אז האופציה של החלקת קראטין תהיה ברירת מחדל. שכן היא מחזקת את השיער וברמה מסוימת משקמת את הנזקים שכבר התרחשו והצטברו בעבר. בכל מקרה צריך לזכור שיש הבדלים בין שיער לשיער, יש הבדלים בין החלקה להחלקה וחשוב תמיד להתאים היטב את הפתרון המתאים ביותר כדי להשיג תוצאות טובות ככל האפשר, ולהביא את השיער למראה הרצוי וללא נזקים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://www.davisbitton.com!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

ציפרלקס

ציפרלקס הינו כדור ממשפחת הSSRI אשר מעכב את ספיגת הסרוטונין במוח. אחד מהחומרים הכימיים אשר מופרש במוחנו נקרא סרוטונין והוא האחראי על כל תחושות מצב

קרא עוד »
ההבדל בין אורגזמה של גבר לאישה?

ההבדל בין אורגזמה של גבר לאישה?

יחסי מין, עונג עצמי, משחק מקדים ושאר מושגים – כולם נועדו להגדיר סיטואציה שמטרתה להוביל לאורגזמה. האורגזמה הגברית והנשית רצופת עונג ורבים מייחלים לה, אבל

קרא עוד »