אחת ולתמיד: איך מסירים לק ג'ל מהציפורניים?

איך מסירים לק ג'ל מהציפורניים

לק ג'ל, אותו פתרון קסום המאפשר לך לשמור על מראה ציפורניים מטופח, יפה ואסתטי לאורך זמן, אשר אחת לתקופה צריך להוריד אותו כדי לחדש אותו ומדובר בתהליך מיוחד ולא פשוט, שכאשר עושים אותו נכון שומרים על הציפורן אך אם לא מקפידים על הסרה נכונה, בטוחה ובריאה עלולים לגרום נזקים לציפורן.

איך הכי כדאי להסיר לק ג'ל מהציפורניים?

כאשר מסירים לק רגיל,  ניתן לעשות זאת בבית, בקלות וללא מאמץ מיוחד מבלי לפגוע בציפורן, אך לא כך הדבר כאשר מדובר על לק ג'ל, שכן הפורמולה המיוחדת ותהליך המריחה אשר גורם לו להיות עמיד למשך מספר שבועות דורש גם הסרה מיוחד בכדי לא לפגוע בציפורן, לכן לרוב מומלץ לפנות אל בונה ציפורניים ברחובות או למניקוריסטית שתוכל להסיר את הלק ג'ל בצורה יעילה, בטוחה ומבלי לפגוע בציפורן. אך לעיתים מסיבות כאלו ואחרות לא ניתן להגיע למניקוריסטית להסרה מסודרת של הלק ג'ל אז יש צורך להסירו לבד בבית.

כיצד ניתן להסיר לק ג'ל לבד?

הסרה של לק ג'ל בבית דורשת זמן וסבלנות. מומלץ לעשות הכנה אשר כוללת גזירה של הציפורן שכן ככל שהציפורן קצרה יותר כך הסרת הלק ג'ל קלה יותר, בנוסף משום שמדובר בלק אטום, כדי האצטון יחדור וימיס אותו יש לשייף את השכבה העליונה בעזרת פצירה מה שיאפשר לאצטון לחדור פנימה ולהמיס אותו. חשוב לזכור לשמור על העור שמסביב לציפורן, זאת אפשר לעשות באמצעות מריחה של שמן מיוחד המתאים למטרה זו. לאחר כל ההכנות יש לטבול את הציפורניים באצטון 100% ולא מסיר לק רגיל לאחר השריה של מספר דקות יש לעטוף כל ציפורן בנייר כסף ולהמתין 10 דקות לפחות. לאחר ההמתנה יש לדחוף בעדינות את הלק מהציפורן, אם ההסרה קשה מומלץ להשרות באצטון עוד מספר דקות. אם נשארו שאריות הסירו אותן בעזרת הפצירה.

כדאי להכיר > קוסמטיקאית מקצועית ברחובות > https://betterlook.co.il/beautician-in-rehovot

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

נותנים בראש

נותנים בראש

נותנים בראש הינה חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של השתלות שיער. מדובר על חברה שמסייעת לכל מי שמעוניין בכך, ליהנות משיער מלא ושופע, במחיר הגיוני

קרא עוד »
זרע צהוב

מה גורם לשפיך להיות צהוב?

בריאות הגוף ורמת הפוריות יכולים להשפיע באופן ישיר על הצבע של השפיך. שפיך צהוב במקרים רבים גם יכול להעיד על רמת פוריות נמוכה. כך שאם

קרא עוד »