איך זה שתרופות אין אונות הן ללא מרשם

מהמועד בו הויאגרה שווקה לראשונה ועד לא מכבר אפשר היה לרכוש מוצר זה שיוצר באופן בלעדי על ידי היצרן הבין לאומי המוכר (בדקו ויאגרה ללא צורך במרשם באתר toppharm.co). בהתאם לנהלים, היצרן המקורי של כל תרופה יכול רק הוא לייצר את התרופה הזו בשנים הראשונות. לכן כדי לקבל את התרופה הזו היה צורך להגיע לרופא ולקבל מרשם לאחר שהוא בחן את מצב הרפואי ואז אישר או לא אישר את נטילת התרופה. 

ייצור של תרופות גנריות 

בתום תקופת הבלעדיות, מפעלי תרופות אחרים יכולים לייצר את התרופה בדרכי ייצור זהות תוך שימוש במרכיבים ובחומרים פעילים זהים. מכיוון שהם לא יוצרו במפעל המקורי, אין חובה לקבל את המרשם דרך רופא אלא אפשר פשוט להזמין את התרופות דרך האתר.

לאחר סגירת ההזמנה, בית המרקחת בהודו קולט אותה והרוקחים מכינים את הכמות הנדרשת על פי סוג התרופה שבחר הלקוח ועל פי כמות המיליגרמים שהוא בחר. 

בית המרקחת שומר מאד על הפרטיות של הלקוחות ולכן הרוקחים מכניסים את הכדורים למעטפה חומה כהה ואטומה. על המעטפה שנשלחת בדואר רשום הם רושמים רק את שמו של הלקוח ללא כל סימן מזהה או שמו של בית המרקחת.

לכן כשהמעטפה מגיעה לישראל היא לא נראית כמעטפה חשודה ואף אחד לא יכול להבין על פי נראותה מה היא מכילה. הלקוח מגיע לסניף הדואר מקבל את מעטפת הדואר הרשום שנראית כמו מסמך חשוב שהגיע מחו"ל.

שימוש בתרופה הגנרית

קיימות גם מגבלות הקשורות בנטילת תרופה זו, אין לצרוך אותה במקביל לשתיית אלכוהול. אנשים אשר נוטלים תרופות שמטרתן היא להרחיב את כלי הדם, אינם מורשים לנטול את התרופות הללו כיוון שהן מסוכנות עבורם.

אפשר לבחור גם בסופר ויאגרה שבנוסף לנושא של טיפול באין אונות הוא גם מעכב שפיכה.