איך טיפול הומאופתי עוזר בטחורים

מחלוקות וחילוקי דעות רבים, קיימות באסטרטגיות טיפול קונבנציונאליות של טחורים עקב הישנות, חוסר יעילות וסיבוכים. יש כאלו המעריכים את תפקיד הטיפול ההומאופתי המותאם אישית בטחורים ומייחסים לו חשיבות רבה בטיפול בטחורים, ראו באתר זה.

איך טיפול הומאופתי עוזר בטחורים |

ראשית נבין, שטחורים הם תזוזה דיסטאלית וצניחת כריות הטחורים, התרחבות של אנסטומוזות עורקים וורידים, או הרחבת ורידים של מקלעת הווריד הפנימית כתוצאה מהידרדרות ברקמת החיבור העיגונית. 

התסמינים השכיחים כוללים כאב, גירוד, נפיחות, אי נוחות אנאלית ודימום; כולם משפיעים קשות על איכות חיי המטופל. המצב משפיע על 39 – 52% מהמבוגרים. שכיחות הטחורים היא גבוהה ביותר בחברות מערביות מתועשות אחרות, כאשר מיליונים מושפעים מכך ברחבי העולם. 

איך מטפלים בטחורים בעזרת הומאופתיה? |

קשה לשים את נטל המחלה האמיתי של הטחורים על הומאופתיה, מכיוון שמטופלים רבים אינם ששים לבקש הצעות רפואיות מסיבות אישיות, תרבותיות וחברתיות-כלכליות שונות. 

שכיחות הטחורים בהודו למשל – על פי הסקרים האחרונים – היא סביב 40 ​​מיליון בני אדם הסובלים מבעיה זו. נטען כי מספר גורמי סיכון הם האטיולוגיות של התפתחות טחורים, כולל הזדקנות, השמנת יתר, דיכאון, הריון, עצירות כרונית ושלשול, תזונה דלה בסיבים תזונתיים, מזון חריף וצריכת אלכוהול.

איפה נוצרים הטחורים? |

טחורים מסווגים בדרך כלל לפי מיקומם; פנימי (מקורו מעל קו השיניים ומכוסה ברירית אנאלית), חיצוני (מקורו מתחת לקו השיניים ומכוסה על ידי אנודרם), וסוג מעורב. טחורים פנימיים מדורגים עוד יותר על סמך הופעתם ומידת צניחתם.

אפשרויות הטיפול בטחורים |

אפשרויות הטיפול תלויות בעיקר בסוג ובחומרת הטחורים, בהעדפת המטופל ובמומחיותם של רופאים. ניתן לקבץ את הטיפולים לניהול שמרני, וטיפול כירורגי. צריכת סיבים מוגברת, טיפולים רפואיים ושינויים באורח החיים, כלולים באפשרויות הטיפול השמרניות עבור טחורים שאינם גסים מידי. 

המטרה העיקרית של הטיפול הרפואי היא, לשלוט בתסמינים חריפים של טחורים ולא לרפא את הטחורים שבבסיס. אופציות מבוססות אחרות כוללות קשירת גומיות, סקלותרפיה להזרקה, פוטוקואוגולציה בלייזר, דיאטרמיה דו קוטבית, קריותרפיה, קשירת עורקים של טחורים מורדמים בדופלר וקרישת אינפרה-אדום.

>  מידע על טיפולים הומאופתיים ופתרונות לבעיות בריאות ניתן למצוא באתר http://www.ytagori.com/.