איך מובילים להגשמה עצמית?

איך מובילים להגשמה עצמית?

מרחב המודעות שלנו הוא הדרך להגיע להגשמה עצמית. כאשר אנו יודעים מה מפעיל אותנו בחיינו, בזמן שאנחנו מבינים מה גורם לנו לאושר או לחלופין: מה גורם לכעס, לחרדה לדיכאון או להתפרצות וכולי: אנחנו יכולים לשלוט יותר מחיינו, להכיר את הדברים שמניעים אותו ואת הכפתורים שנלחצים אצלנו וגורמים לנו לרגשות טובים כמו גם לרגשות שליליים. 

אבל כיצד יוצרים שינוי ומגיעים להגשמה עצמית שהיא החשובה מכול?

לפני שמספר על שיטות שמובילות אותנו להגשמה, כמו מטיאזם בלינק או גן עדן זה כאן – חשוב לדעת מהי הגשמה עצמית. מימוש עצמי על פי תואריות פסיכולוגיות שונות היא פיתוח של נטיות מולדות או פיתוח פוטנציאל שטמון בנו כבר בינקות. הגשמה עצמית היא היכולת לשמור על הקיום והצמיחה שלנו, תוך ייחודיות ושמירה על מערכות יחסים טובות, רגועות ומאושרות. מי שירצה ללמוד על הדרך להגיע אל אותה הגשמה מיוחלת – יצטרך לעבור בחייו לא מעט תהליכים. בין התהליכים חשוב להכיר את התת מודע שלנו ולהבין מה מניע אותנו לבצע פעולה כזאת או אחרת, תוך יצירת מרחב שבו אנחנו המטפלים של עצמינו. במצב כזה נדע לזהות דפוסים, נלמד את התת מודע שלנו ונבין מה גורם לנו לחוש טוב ומה יכול לערער את האיזון שלנו. 

שיטות להגשמה עצמית

מי שירצה להתחיל לייצר גן עדן בחייו יכול ללמוד שיטות כמו שיטת המטאיזם (ראו באתר של פריידי מרגלית). שיטה זאת מבוססת על עירור של גלי המוח באמצעות שימוש במחקר התודעה ומכאן יצירת ערוץ להבנה רציונאלית של דברים כמו המהות שלו, החוזקות והחולשות שלנו, המחשבות, הרגשות שלנו וכולי. באמצעות הדרכה נכונה ובחירת שיטה מתאימה, ייתכן ותוכלו גם אתם להגיע אל ההגשמה העצמית המיוחלת.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר, מציע מספר יתרונות על פני שיטות אלטרנטיביות, כגון תרופות מרשמיות ואלו הניתנות דרך הפה, ששניהם זכו להצלחה מוגבלת. כאשר ניגשים לטיפול

קרא עוד »
תביעת לשון הרע נגד רופאים

תביעת לשון הרע נגד רופאים

מרבית הרופאים במדינת ישראל, מבצעים את עבודתם בצורה מקצועית, ושומרים על יחס טוב עם מטופליהם. אולם לצערנו ישנם מקרים בהם יחסי רופא- מטופל אינם טובים.

קרא עוד »