נשירת שיער אצל נשים – מתי שיער עלול לנשור אצל נשים

ישנן לא מעט נשים אשר מוצאות את עצמן מתמודדות עם מצב בו שיערן נושר, את לא היחידה שחשה בכך ונאלצת להתמודד עם מצב שכזה. הרבה מאוד נשים לא תמיד יודעות מדוע זה קורה, ועל כן הן לא יודעות כיצד להתגבר על כך. 

נשירת שיער אצל נשים היא לא תופעה חדשה, אף על פי שעם השני זו הופכת להיות תופעה יותר ויותר נפוצה, בגלל העובדה שמעורבים בכך חומרים שונים, מודרניים, אשר נשים רבות בוחרות להשתמש בהם. 

את עלולה למצוא את עצמך במצב בו שיערך נושר, בגלל שורה של סיבות. ראשית, בגלל שינויים פיזיולוגיים או הורמונאליים שגורמים לכך. שנית, בגלל שינויים תזונתיים, אובדן של מרכיבים שמחזקים את השיער. שלישית, את עלולה למצוא את עצמך במצב כזה בגלל שימוש בתכשירי שיער שגורמים לאובדן שיער. ארבע, מצב נפשי עלול להוביל לנשירת שיער אצל נשים. למשל, חרדות, מתחים וכדומה. 

כיצד תוכלי להתגבר על מצב כזה

על מנת להתגבר על נשירת שיער, עליך לדעת תחילה מדוע בכלל שיערך נושר, מה גורם לכך. ברגע שתדעי מדוע שיערך נושר, יהיה קל יותר להתמודד עם הבעיה, בין אם היא פיזיולוגית או אחרת. לכן, חשוב לבצע אבחון של המצב ובהתאם לכך, תוכלי לדעת כיצד להתגבר עליו. 

בכל מקרה, האבחון והטיפול חייבים להתבצע על ידי גורם מקצועי שמתמחה בכך כמו רשת Hair Clinic. אפשר למצוא אנשי מקצוע רבים שיש להם את הידע ואת הניסיון, כמו כן יש להם את ההכשרה הנדרשת בשביל לבצע את התהליך הטיפולי, כולל המעקב לאחר מכן. יש מקרים בהם הטיפול יתבסס אך ורק על שינוי תזונתי או שינוי שימו בתכשירי שיער ומינונם.