רענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים

כחלק מאהבתכם לארץ ישראל היפה ומההנאה בטיולים שעשיתם ברחבי הארץ, החלטתם להפוך את התחביב למקצוע מעניין ולעבור קורס מדריכי טיולים. כדאי לזכור כי מדריך הטיולים אינו אחראי רק על איכותו של הטיול עבור המטיילים, אלא גם על ביטחונם והגנתם במהלך זמן הטיול במסלולים השונים. 

כדי לבצע זאת עליו לתכנן כל מסלול טיול בקפידה ואחריות, להתאים את סוג המסלול לגילאי ויכולת המטיילים ובנוסף גם להיות בעל ידע וכלים חיוניים למתן עזרה ראשונה וסיוע רפואי בעת הצורך. בעזרת קורס עזרה ראשונה למדריכי טיולים באתר https://www.malar.co.il, כל מדריך יוכל לקבל את ההכשרה הטובה ביותר לביצוע פעולות חירום רפואיות בעת הצורך.

מדוע מדריכי טיולים צריכים לעשות קורס כזה?

מסלולי הטיול הינם מיוחדים ומאתגרים, במיוחד אם מדובר על טיולי שטח בחיק הטבע – מקום מרתק בפני עצמו, אך גם מקום לאינספור סכנות ממשיות כמו בעלי חיים ארסיים, שבילים תלולים, הרים גבוהים ועוד. משום כך כל מדריך טיולים צריך לעבור קורס עזרה ראשונה מקצועי ומקיף, לצורך מתן סיוע רפואי ראשוני במקרה חירום ושמירה על ביטחונם של המטיילים.

יש לזכור כי קורס עזרה ראשונה הינו קורס חיוני וחשוב במיוחד, ולכן קיים הכרח לבצע גם קורסי ריענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים לאחר מעבר של קורס מסוג זה. הסיבה לכך נובעת מהצורך בעדכונו המתמיד של מדריך הטיולים בנוגע למיומנויות אותן רכש בקורס, שלאחר תקופת זמן מסוימת נשכחות באופן טבעי.

מהם תכני הלימוד של קורס הרענון?

ניתן לומר כי תכני קורס רענון עזרה ראשונה למדריכי טיולים הינם זהים לתכנים הנלמדים בקורס הראשוני, כאשר מושם דגש עיקרי על תרחישים העלולים לקרות בזמן טיול כמו פציעות מנפילות, חבלות או פגעי מזג אוויר בנוסף לנושאי חרום רפואיים אחרים.