כל כמה זמן כדאי לעשות טיפול פנים?

עור הפנים הוא כרטיס הביקור שלנו. אם חשוב לך להיראות מטופחת עלייך להקפיד על שגרה קבועה של טיפולי פנים. חוששת ממחירים גבוהים? טיפול פנים מקצועי שתואם את סוג העור שלך משיג תוצאות לטווח הארוך. במקום להוציא אלפי שקלים בכל חודש על תכשירי קוסמטיקה תבצעי טיפול פנים בהתאם לתכנית טיפול אישית שהותאמה למאפיינים של העור.

קיימים מספר סוגים של טיפולי פנים כאשר כל טיפול משיג תוצאות אחרות. טיפולי הפנים נועדו לבצע ניקוי יסודי לנקבוביות, להחדיר לחות, להפחית קמטים ולטפל בבעיות של יובש ופצעונים.

באיזו תדירות כדאי לבצע טיפולי פנים?

את תדירות הטיפולים וסוגם יש לקבוע באופן אישי בעבור כל מטופלת. רוב הנשים נוהגות לבצע טיפול פנים בסיסי אחת לחודש. זהו טיפול שנועד להעשיר את העור בלחות, לנקות את הנקבוביות ולהעניק מראה צעיר. לקראת אירוע בו תרצי להיראות במיטבך ניתן לבצע טיפול פנים ייעודי עם אפקט של מיצוק וברק. טיפולי פילינג מתבצעים לפי צורך בהתאם להמלצה של הקוסמטיקאית. נדגיש שבמקרים של עור יבש במיוחד או עור פנים שזקוק לשיקום יהיה צורך בטיפולים תכופים יותר.

טיפולי פנים במצבים של אקנה

פצעי אקנה מופיעים בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר. הגורמים לפצעים הם תזונתיים, גנטיקה, הרגלי היגיינה, הורמונים ואורח חיים. טיפול פנים לאקנה כולל ניקוי של הנקבוביות להפחתת כמות הפצעים וזירוז ריפוי של פצעים קיימים. סוג הטיפול נבחר בהתאם למאפיינים של העור, היקף הבעיה והגיל של המטופל/ת.

מה כולל טיפול פנים קלאסי?

הטיפול הבסיסי שניתן ברוב מכוני היופי כולל ניקוי עמוק של העור להסרת תאי עור מתים והחדרה של חומרי הזנה אל השכבות הפנימיות.
במכון יופי בכפר סבא הטיפול כולל מסכה ושימוש במכשור מתקדם להחדרת חומרי ההזנה אל השכבות הפנימיות של העור. הטיפול אינו כולל תופעות לוואי וניתן לראות שיפור במראה של העור כמעט מיד.