איך בוחרים מנתח למתיחת פנים

מנתח למתיחת פנים

אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום של ניתוחים פלסטיים, ניתוחים אסתטיים, הוא ניתוח מתיחת פנים. לא מעט אנשים מבוגרים, גברים ונשים, מבקשים לעבור את הניתוח, מתוך הבנה, שזו הדרך הטובה ביותר מבחינתם לשפר את מראה הפנים שלהם ולהתמודד בצורה נכונה עם פגעי הזמן. 

ניתוח מתיחת פנים, הוא ניתוח לא פשוט, לכן הוא דורש ידע מקצועי נרחב וניסיון רציני בתחום. לשם כך, חשוב מאוד שהניתוח יתבצע על ידי מנתח מומלץ, מנתח מוכר אשר אפשר לסמוך עליו ועל היכולות שלו. 

חשוב להבהיר, כל מי שרוצה לעבור ניתוח מתיחת פנים, צריך לעשות זאת אחרי שהוא מקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום. בין אם זה דרך המנתח עצמו ובין אם זה ממקורות רשמיים אחרים. חשוב להדגיש, זה לא נכון להסתפק אך ורק בחומר שמקבלים ממקורות לא רשמיים ולא מוכרים, אלא יש לקבל מהמנתח את כל המידע הרלוונטי, בשביל שיהיה ניתן לעבור את הניתוח בשלום. 

איך בוחרים מנתח בצורה נכונה

ראשית, יש לבחור מנתח עם ניסיון, ידע מקצועי, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו. הוא צריך להציג בפנינו לא רק את הדריכם לביצוע הניתוח, אלא חשוב שידע להציג בפנינו תמונת מצב מלאה לגבי מה אנחנו בדיוק צריכים לבצע, באיזו רמה. כך לא יווצר מצב שאנחנו נעשה משהו שהוא מעל ומעבר למה שאנחנו צריכים, או להיפך, משהו מצומצם יותר. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון כמה שנים הוא בתחום, כמה אנשים הוא ניתח בסוג זה של ניתוחים, באיזה אופן הוא ביצע אותם ועוד. כל דבר קטן יכול להשפיע על ההחלטה שלנו בסופו של דבר ובאופן טבעי, על הדרך בה הניתוח יתבצע בפועל כך שהוא יוכל לשרת אותנו.

לעוד מידע מקצועי הכנסו לאתר של ד"ר יעקב בר

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אחראי קורונה

למה כדאי למנות אחראי קורונה

אחראי קורונה לעסקים ולחברות הוא מהלך שיכול למנוע בעיות בריאותיות ומשפטיות רבות שכל חברה רוצה לעצמה. בזמן קורונה, כל מהלך שיכול למנוע חולי אצל עובדים

קרא עוד »
מיינדפולנס בזמן קורונה

מיינדפולנס בזמן קורונה

אין ספק כי משבר הקורונה תפס אותנו לא מוכנים, הן בפן הכלכלי והן בפן הנפשי. אנשים רבים מתקשים להתמודד עם האירועים האחרונים, הם חווים רגשות

קרא עוד »
IVF

IVF

הפריה חוץ גופית (IVF) היא תהליך של הפריה בה משולבת ביצית עם זרע מחוץ לגוף. התהליך כולל ניטור וגירוי של תהליך הביוץ של האישה, הסרת

קרא עוד »