ניתוח עפעפיים – למי זה מתאים

לא מעט אנשים סובלים מעפעפיים שמוטים. מראה מעין זה יוצר אצל אותם אנשים מראה מבוגר ועייף. עבור אותם אנשים מוצע כיום ניתוח עפעפיים אשר מטרתו היא לאפשר לעפעפיים שלהם להראות טוב יותר וכמובן, בהתאם לכך, להעניק לפנים שלהם מראה צעיר יותר וטוב יותר.

ניתוח עפעפיים

כאשר מדובר על ניתוח עפעפיים ניתן למצוא כיום ניתוח עפעפיים תחתונים או הרמת עפעפיים. כל אדם אשר סובל מעודפי עור בעפעפיים העליונים שלו, בין אם הם גורמים לו לחסימה של חלק משדה הראייה ובין אם הם רק פוגעים במראה הכללי שלו יכול לבחור לעבור ניתוח עפעפיים תחתונים. גם במצב שבו העפעפיים נפוחים והעפעפיים התחתונים נפולים כדאי מאוד לבחור בניתוח מעין זה. המטרה העיקרית של הניתוח הזה היא לסייע בשיפור מראה פניו של המטופל וכן להעניק לו את האפשרות לשדה ראייה תקין.  ניתוח עפעפיים יכול להיות בארבעת העפעפיים העליונות והתחתונות או רק בעליונות ורק בתחתונות.

מה קורה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים?

לאחר ניתוח הרמת עפעפיים, ברוב המקרים המנותחים ישתחררו כבר ביום הניתוח, הקליקו למידע נוסף. כלומר, מדובר בניתוח פשוט יחסית, אך יחד עם זאת יתכן מאוד שהמטופל יסבול מנפיחות, כאבים ולעיתים אף שטפי דם. לאחר מספר ימים התפרים של המנותח יוסרו ורצוי שהוא ימנע מפעילות ספורטיבית למשך 3 שבועות. מדובר בניתוח פשוט באופן יחסי שיכול לשפר הן את המראה של האדם ולהעניק לו מראה צעיר וטוב יותר והן לשפר את הראייה של האדם. כמובן שחשוב מאוד לבחור במנתח פלסטי מומחה ומקצועי בתחום ניתוחי עפעפיים, אשר יפגוש אתכם לפגישת ייעוץ שבה יבחן את העפעפיים שלכם ויעניק לכם חוות דעת מקצועית לגבי סוג הניתוח הדרוש לכם. אין להתפשר על המנתח.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך בוחרים מנתח למתיחת פנים

אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום של ניתוחים פלסטיים, ניתוחים אסתטיים, הוא ניתוח מתיחת פנים. לא מעט אנשים מבוגרים, גברים ונשים, מבקשים לעבור את הניתוח, מתוך

קרא עוד »