אנשור

אנשור פלוס, הינו מזון ייעודי נוזלי עשיר בקלוריות ובחלבון, בעל ריכוז קלורי גבוה, אשר יכול לשמש כהשלמה תזונתית או כתזונה מלאה. היתרונות של אנשור גדולים מאוד ויש סיבה שמתאמנים רבים וספורטאים, עושים בו שימוש ביומיום.

אנשור 

ההשפעות הבריאותיות של שומן ופחמימות שנויות במחלוקת. עם זאת, כמעט כולם מסכימים שחלבון הוא חשוב לבריאות מסיבות רבות.

רוב האנשים, אוכלים מספיק חלבון כדי למנוע מחסור בחלבון, אבל יש אנשים שייטיבו עם צריכת חלבון הרבה יותר גבוהה. מחקרים רבים מצביעים על כך, שלדיאטה עתירת חלבון, יש יתרונות גדולים לירידה במשקל ולבריאות מטבולית.

סיבות מבוססות מדע לאכילת חלבון אנשור 

מפחית את רמות התיאבון והרעב: שלושת המאקרו-נוטריינטים – שומנים, פחמימות וחלבון – משפיעים על הגוף שלכם בדרכים שונות. מחקרים מראים, שחלבון אנשור הוא ללא ספק הממלא ביותר. חלבון זה יעזור לכם להרגיש שבעים יותר – עם פחות אוכל.

השפעות אלו על התיאבון, יכולות להיות חזקות. במחקר שנעשה נראה, שהגדלת צריכת החלבון מ- 15% ל- 30% מהקלוריות, גרמה לנשים עם עודף משקל לאכול 441 קלוריות פחות בכל יום מבלי להגביל דבר באכילתם.

> קבלו המלצה עבור רכישת כסא למקלחת

איך לרדת במשקל עם אנשור? 

אם אתם רוצים לרדת במשקל או להסיר שומן בטני, שקלו להחליף חלק מהפחמימות והשומנים בחלבון. זה פשוט כמו להקטין את הגשת תפוחי האדמה או האורז תוך הוספת כמה נגיסות נוספות של בשר או דגים.

מגביר מסת שריר 

חלבון הוא מרכיב חיוני חשוב לחיזוק השרירים שלכם. לכן, אכילת כמויות נאותות של חלבון, תעזור לכם לשמור על מסת השריר שלכם ותעודד צמיחת שריר כשאתם עושים אימוני כוח וספורט בכלל. זכרו; אכילה מרובה של חלבון, יכולה לעזור להגברת מסת שריר.