מרפאות רפואה דחופה

מרפאות רפואה דחופה

יש מקרים שבהם אין צורך לסבול עד הבוקר כשקופת חולים תיפתח. אפשר לגשת בכל יום עד חצות לקבל טיפול בכל מרפאות רפואה דחופה שנמצאות בפריסה רחבה בכל הארץ (הכירו את מוקד לילה רפואה דחופה רחובות למשל). אנחנו רואים שם צוותים רפואיים שמטפלים במקרים דחופים וחשובים שאין סיבה לשלוח לחדר מיון ולטלטל שעות. אפשר תמיד לסיים את הסיפור הרבה יותר מהר ובעזרת צוות רפואי מקצועי קשוב ומיומן. במרפאות כאלה הצוות יודע למיין ולטפל בכל הבעיות הדחופות שאינן סובלות דיחוי, ביעילות וללא בירוקרטיה מיותר. זו אחת הסיבות להעדיף ביקור במרפאת רפואה דחופה לפני כל אפשרות אחרת.

מה עושים במקרה חירום?

אם שעות העבודה של קופת חולים הסתיימו, נשארו לכם שתי אפשרויות לטיפול. אחת מהן היא חדר מיון והשנייה מרפאות רפואה דחופה. לחדר מיון אי אפשר להגיע ללא הפניה וכדי לקבל הפניה תצטרכו בכל מקרה לבזבז זמן יקר בשיחה אל מוקד לילה רפואה דחופה ראשון לציון למשל והמתנה לרופא בווידיאו צ'אט. הצ'אט עם הרופא הוא שירות מצוין וחשוב, אבל כשאין לכם זמן מיותר חשוב יותר לטפל בבעיה כאן ועכשיו. אם תבואו ללא הפניה למיון תצטרכו לשלם וזה הרבה יותר מאשר התשלום הסמלי לשירותי רפואה דחופה במרפאה.

טוב להכיר את שירותי המרפאה

במקומות רבים מרפאות רפואה דחופה הן החלופה מועדפת על מי שיש לו בעיית בריאות בסופי שבוע או בשעות שבהן אין קופת חולים. מכיוון שהמרפאות פועלות נטו לטיפול באנשים במקרים דחופים, הטיפול מהיר ויעיל ואין בדרך כלל זמן המתנה ארוך בתור. בגלל זה אנשים מעדיפים במקרים רבים ללכת לשם קודם ולא לחדר מיון. במקרים רבים מתברר שאין צורך אפילו ללכת לבית החולים והם חוזרים הביתה לאחר טיפול משביע רצון ועם תרופות וכל ההנחיות הדרושות להמשך הטיפול. אם כבר להזדקק לרופא עד חצות, עדיף במרפאה שמעדיפה מקרים דחופים כמו שלכם.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך לרדת במשקל?

איך לרדת במשקל?

מעוניינים לדעת כיצד לרדת במשקל? סבורים כי הדיאטה היא הפתרון הטוב ביותר משום שבגוף רזה צריך להשקיע? התשובה הנכונה היא שירידה במשקל דורשת השקעה. הסבל

קרא עוד »