אוכל לכלבים

לא תמיד אנחנו יודעים איזה אוכל לקנות לכלב שלנו. בדרך כלל אנחנו נותנים לו את האוכל הכי זול שיש בחנות. זו כמובן דרך ואופציה אך היא לא בהכרח הטובה ביותר עבורו. כלבים, בעיקר בצעירותם צריכים אוכל מזים ובריא וחשוב לבחור את האוכל הטוב ביותר עבורם.

אוכל לכלבים

תמיד יש את ההתלבטות שבה אנו חושבים ומחפשים אחר האוכל המועדף לכלב שלנו. לא תמיד אנחנו יודעים איזה אוכל הוא הטוב ביותר עבורו ולכן, חשוב מאוד לפנות לווטרינר שבו אתם מטפלים בכלב שלכם ולהתייעץ עימו לגבי האוכל הטוב ביותר לכלב שלכם.

אוכל שכלבים אוהבים

אם ברצונכם לתגמל את חיית המחמד שלכם ולפנק אותה, הנה כמה דברים שתוכלו לתת לכלב שלכם בבולדוג חנות חיות ואם תקשיבו טוב, תוכלו לשמוע אותו אומר לכם תודה. טוב נו, בערך..

לפני שנבדוק מאכלים ידידותיים לכלבים, הנה כמה מהפינוקים האהובים עליהם:

חמאת בוטנים

מאכלי פינוק מועדף על כלבים רבים. לא רק שזה מקור טוב לחלבון, אלא שהם מכילים גם שומנים בריאים ללב, ויטמין B, ניאצין וויטמין E.

בחרו חמאת בוטנים גולמית ולא מלוחה. היו בטוחים שאינכם משתמשים בחמאת בוטנים ללא סוכר או "לייט" המכילה ממתיקים מלאכותיים, במיוחד קסיליטול, מכיוון שחומרים אלה רעילים להפליא לכלבים.

עוף מבושל

ניתן להחליק לקערה יחד עם האוכל הרגיל של הכלב שלכם כדי להוסיף תבלין וחלבון נוסף לתזונה. זה גם תחליף טוב לארוחה אם אתם רוצים להצטמצם בקניות אוכל יקר לכלב שלכם.

גבינה

תענוג נהדר לכלב כל עוד היא אינה מלאה בלקטוז. הקפידו לפקח על תגובת הכלב שלכם. בחרו בזנים דלי שומן ואל תזינו אותו יתר על המידה בגבינה מסוגים ביתיים.