תותבות על שתלים – מה זה בעצם?

תותבות על שתלים

תותבות על שתלים – מה זה בעצם?

תותבות על שתלים כמו בדוגמא הזו הן פרוצדורה של שיקום אשר הינו מורכב מן כירורגיה. במצב זה נערך התקנה של שתל דנטלי אל מול עצם של לסת וכן הרכבה של תותב, אשר היא נתפסת וגם נתמכת באמצעות שתל. עסקינן בצענה אשר הלה דנטלי מרשים מאוד, אשר נותן ייצוב של תותבת באופן הכי מיטבי והן יכולת של הוצאה לשם ניקוי מתחת לה. התותבות על שתלים הינן באופן דומה כמו לתותבות אשר הינן סטנדרטיים, מחברים אליהם חלקי של שיקום אשר הם ייחודים, אשר נותנים בידה להיצמד אל מול שתל כה כי שתל ייצב את תותבת ויבצע מניעה שלה להסתובב בפה שלכם. שתל זה ייתן בידכם איתנות של לעיסה מיטבית למעלה לעומת שיניים אשר הינן תותבות קלאסיות. חרף כי איתנות של לעיסה הינו הכי מועט משן אשר היא קבועה, עדיין עסקינן כאן בשדרוג ושיקום בדומה לזה אל מול תותבת אשר הלה סטנדרטית.

הפרוצדורה של השתלה 

בתוך פרוצדורה של השתלה של תותבות על שתלים, מוכנס שתל דנטלי אשר מורכב מן סגסוגת של טיטניום עבור עצם של לסת שלכם, בדרך כלל יותקנו שניים עד ארבעה שתלים בתוך לסת תחתונה וגם ארבעה עד שישה שתלים בתוך לסת עליונה. בשתל זה עושים שימוש כעוגן עבור תותבת והוא נושא אותה מהודקת אל רקמת פה שלכם. באופן הלה, לא תרגישו בניעה ובחוסר נינוחות והנכם עשויים להיות ודאיים כי התותבת תיוותר באזור שלה בלי ניעה. בתוך לסת תחתונה אפשר לבצע תמיכה של תותבת אף באמצעות רק שני שתלים, במידה ואי אפשר למקם עוד שתל מפאת כל מיני גורמים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הטסה רפואית

הטסה רפואית בתנאים נוחים

אנשים עם צרכים רפואיים מיוחדים יכולים להגיע אל היעד שלהם במדינה זרה בתנאים מתאימים אם יבחרו לעשות זאת במסגרת הטסה רפואית, כלומר עם טיסה פרטית.

קרא עוד »
ניתוח אף

תהליך החלמה מניתוח אף

ניתוח אף הוא הליך כירורגי לא פשוט המצריך עבודת מומחים מיומנת. ניתוח אף, בגלל אופן הניתוח, הוא יצטרך תהליך ריפוי ממושך וזמן הלחמה קצת ארוך

קרא עוד »