שיקום הפה על גבי שתלים

בעקבות משחק כדורסל שגרתי עם חבריך לעבודה נפצעת מתפיסה לא טובה של הכדור, וכתוצאה מכך הנך סובל מפה חבול וכואב ובנוסף גם שן חסרה שנשברה מהחבלה. מכיוון שבעוד מספר ימים אתה מתחתן עם בת זוגתך, הצורך בשיניים יפות וחיוך מושלם הוא מהותי עבורך במיוחד. בעבר כדי לטפל בבעיה זו היה צורך בטיפול שיניים מורכב, ארוך ומסורבל, המצריך לעיתים טיפול והחלפה גם של שיניים בריאות.

כיום הפתרון לכך הוא חדשני, יעיל ומהיר ביותר זאת באמצעות שיטה טיפולית המאפשרת את שיקום הפה על גבי שתלים דנטליים.

כיצד ניתן לשקם את הפה עם שתלים ולמי הטיפול מתאים?

לצורך מענה על שאלה זו, יש להבין קודם כל מהו שתל דנטלי. מדובר על בורג מיוחד המעוגן אל עומק החניכיים, שתפקידו להעניק בסיס חזק ועמיד לשן המלאכותית (כתר) שתיושם עליו. באמצעות השתלים הדנטליים ניתן לשקם את מצב הפה, וכך להשלים את השיניים החסרות ו/או הפגועות עם חלופה איכותית ויציבה.

טיפול מסוג זה מתאים למטופלים הסובלים מחוסר או פגיעה של שן אחת או יותר. בזכות שיקום עם שתל דנטלי, ניתן להשלים גם שן אחת שחסרה ללא צורך בטיפול ופגיעה בשיניים אחרות בריאות. גם אלו הזקוקים להשלמה של כמה שיניים, ואף עשרות מהן, יוכלו ליהנות מחיוך אסתטי ומושלם בעזרת התקנה של שתלים בודדים בלסת.

מהם היתרונות של שתלים דנטליים?

היתרון המרכזי של שיקום הפה בעזרת שתלים הוא מניעה מהחלפת כן שן חסרה בשתל, כך שמדובר בשיטה פשוטה יותר המעניקה תוצאות מצוינות לטווח הארוך. נוסף לכך, שתלים דנטליים מאפשרים לעיתים לבצע השתלה של שיניים ביום אחד בלבד. התנאי לכך הוא מבנה ואיכות העצם בלסת, אליה מעוגנן השתל.

כיצד בוחרים רופא שיניים מומחה בתחום?

טיפולי השתלות שיניים הינם מורכבים ומהותיים לצורך שיקום הפה בצורה מיטבית, ולכן חשוב לבחור רופא שיניים מקצועי ומנוסה בתחום. מרפאת המומחים של ד"ר ג'רי כהן מציעה למטופלים מגוון שיטות להשתלות שיניים בטכניקות מתקדמות, נוסף על טיפולי שיניים משקמים ואסתטיים לחיוך מושלם.