קביים – איפה אפשר להשיג אותם

קביים הם כלי רפואי נפוץ, הנחוץ לאדם, בדרך כלל לאחר פציעה או לאחר החלמה מניתוח. הם מאפשרים לאנשים ללכת מבלי לשים את משקל הגוף על רגלים פצועות. למרות שבתי חולים יכולים לספק קביים, אינכם חייבים להישאר עם מה שהם מציעים, אלא למצוא ולקנות באופן עצמאי.

קביים – איפה אפשר להשיג אותם? |

כדי למצוא את הקביים המתאימים לך ביותר, עליכם לשקול ולחשוב, כיצד תשתמשו בהם וכמה אתם מוכנים לשלם על זוג קביים חדש, ואז לחפש בהתאם. 

יש לא מעט חנויות ומרפאות בעיקר, אשר יכולות לספק לכם מבחר סוגי קביים, במחבר צבעים וגדלים, כדי שגם אם אתם מחפשים קביים לאדם צעיר או לילד קטן, תוכלו להתאים לו אותם לפי הצרכים הוויזואליים הרצויים שלו.

האם לרכוש קביים מבית החולים או מהרופא שלכם? |

אם עברתם ניתוח או ביקרתם אצל אורטופד עם פציעה או תלונה, בית החולים או הרופא שלכם בדרך כלל, ינפיקו לכם זוג קביים – בדרך כלל קביים אשר תומכים בבית השחי, וקביים התומכים בזרוע. לבחירתכם..

לפני שתקבלו אותם, או אכן לפני הניתוח, שאלו כמה הם עולים וכמה מהעלות תכוסה בביטוח. ישנם בתי חולים שגובים דמי יתר על קביים. אתם יכולים לחסוך זאת על ידי רכישה של קביים משלכם.

קביים מבית החולים – יתרון |

היתרון בקבלת קביים למבוגרים מבית החולים או מהרופא שלכם, הוא שאיש המקצוע הרפואי שלכם יסייע לכם להבטיח שהקביים יתאימו לכם כראוי. אם אתם קונים אותם בעצמכם, אתם לא יכולים לקנות כאלה שיתאימו לכם במדויק.

לכן, אדם שרוצה לקנות לעצמו קביים וללא עזרה מבית החולים, כדאי שיעשה זאת מהמומחים ומהמרפאות השונות הידועות בסביבתכם.