בדיקות קורונה לפני טיסה בחיפה

הטיסה שלכם מתקרבת וכל מה שנותר לכם, הוא להתכונן בצורה נכונה לבדיקות הקורונה. אז רגע לפני שאתם אורזים ונוסעים לשדה התעופה, הנה כמה דברים חשובים שכדאי שתדעו על מערך בדיקות הקורונה בחיפה.

בדיקות קורונה לפני טיסה בחיפה 

עם מאות מיליוני מנות חיסון שמופצות בכל העולם, הצורך בבדיקות נגיף קורונה משתנה גם כאן בישראל. 

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן אומר שאנשים המחוסנים (בכפות לתעודת מחפים או תעודת קורונה), יכולים לנסוע עם פחות סיכון לבריאותם ואינם צריכים להיבדק לפני או אחרי הנסיעה, אלא אם היעד שלהם מחייב זאת או שיופיעו תסמינים של קורונה לאחר הטיול.

בדיקות קורונה ואישורי טיסה בחיפה 

אנשים שטסים לחו"ל, חייבים לספק לחברת התעופה בדיקת וירוס קורונה שלילית לפני שהם טסים ואת זאת, לפחות למי שגם בצפון, יוכל לקבל בקניון עזריאלי בחיפה. שם קיימת עמדה רפואית של אחת מקופות החולים אשר מספקת לטסים בדיקות קורונה בחיפה ומתן אישורי מעבר.

מי צריך לעבור בדיקה כדי לנסוע? 

דרכוני חיסון, יכולים להחליף במידה רבה את הצורך בהצגת תוצאות שליליות של וירוס קורונה כדי לחצות גבולות מסוימים, אבל במקרים מסוימים, ייתכן שעדיין תצטרכו להיבדק כדי לנסוע.

לאלו שאינם מחוסנים, הנחיות המדינה לגבי בדיקות נגיף קורונה לנסיעות נשארו זהות: להיבדק בבדיקה ויראלית יום עד שלושה ימים לפני הטיסה, ולהיבדק בבדיקה ויראלית שלושה עד חמישה ימים לאחר הנסיעה (בתוספת הסגר עצמי למשך שבוע לאחר הנסיעה).

היכן למצוא בדיקת קורונה לפני (או אחרי) הנסיעה 

יש מגוון רחב של מקומות המציעים בדיקות נגיף קורונה, כולל מרכזי טיפול, מרפאות טיולים, תחנות כיבוי אש, קניונים, רוב בתי החולים, בתי המרקחת ובשדות תעופה.