תביעה לתאונות בשטח ציבורי – 3 טיפים להתנהלות נכונה

תביעה לתאונות בשטח ציבורי

לצערנו אנו שומעים מידי יום על תאונות דרכים, חלקן קשות יותר וחלקן פחות. על מנת לוודא שתקבלו את כל המגיע לכן מחברות הביטוח להן אתם נוהגים לשלם אלפי שקלים בכל שנה, חשוב לדעת מהם הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות. אנשים רבים לא מצליחים לתפקד במצבים מלחיצים מעין אלה מה שעלול לגרור בעיות בתביעת הביטוח לאחר מכן.

> קראו מה צריך לעשות כשיש נפגעים בתאונה בשטח ציבורי ובכלל

לא משנה אם אתם הפוגעים או הנפגעים – הגישו סיוע!

אז ראשית, חשוב לומר כי לא משנה אם אתם הנפגעים או הפוגעים, בראש ובראשונה עליכם לוודא שכלל המעורבים באירוע נמצאים במצב בריאותי תקין. במידה ומדובר בתאונה הכוללת נפגעים, חשוב להזעיק את גורמי הסיוע הרפואיים למקום. מעבר לכך, גם אם אין נפגעים, לא אחת קורה שישנם נפגעי חרדה במצבים שונים. עליכם להגיש סיוע ככל שביכולתכם לסייע. גם הגשת כוס מים וניסיונות הרגעה נחשבים למתן סיוע. 

תיעוד המקרה מרגע התאונה יכול להיות בסיס איתן לתביעת חברות הביטוח שלכם

בפן המשפטי, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לתעד את כל הקורה מרגע התאונה, ראו כאן. במידה ויש ברכב שלכם מצלמה המתעדת באופן קבוע את כל מהלך הנסיעה, חשוב לוודא שהיא אכן בזווית הנכונה לתפוס את התאונה וממשיכה לתעד כל הזמן. ישנן מצלמות שצריכות הגדרה מסוימת לשמירת הקבצים ולכן חשוב לוודא שהמצלמה אכן תשמור את כל שצילמה מרגע התאונה. גם במידה ואין לכם מצלמה ברכב, חשוב לתעד את כל המתרחש מרגע התאונה בפלאפון הנייד שלכם. 

החלפת פרטים וידוע חברת הביטוח

לא אחת תיעודים אלה מהווים את הבסיס האיתן ביותר אל מול חברות הביטוח. במידה ותגיעו מוכנים עם תיעוד מפורט חברות הביטוח ישלמו לכם את כל המגיע לכם במסגרת הסכמי הביטוח שלכם. הצעד השני שעליכם לעשות זה החלפת פרטים. מהבהלה והלחץ, לא מעט אנשים שוכחים להחליף פרטים ולכן חשוב מאוד לשים דגש על הנושא. 

הצעד השלישי והאחרון הוא לפנות לעורך דין מקצועי בתחום זה במטרה להבטיח את הצלחתכם לקבל את כל המגיע לכם מחברת הביטוח. חשוב לומר כי תאונות דרכים עוברות לבית דין לתעבורה בעיקר כשיש נפגעים, שם חשוב ומומלץ שתיוצגו על ידי עורך דין מקצועי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

פלאג אנאלי

פלאג אנאלי – מה הקטע?

מי שרוצה לשפר את חיי המין שלו באופן משמעותי, יכול לבחור את המוצרים המתאימים לו מכול, זאת מתוך מגוון רחב של אביזרי מין. אחד האביזרים

קרא עוד »
כדורי דיאטה

כדורי דיאטה

פירוש המילה דיאטה בלטינית הוא דרך חיים. לפיכך, כל מה שרוצה לחולל שינוי במשקל הגוף, היינו לרדת במשקל חייב להפנים שמדובר על שינוי תפיסתי לגבי

קרא עוד »