3 דגשים חשובים לבחירת בית אבות סיעודי

בגיל השלישי צריכים לדעת מתי מגיע הרגע שבו צריכים לבחור בית אבות מתאים לעצמנו, או להורים. אם המצב הרפואי הוא כזה שאינו מאפשר שהייה בתנאים "רגילים", זה חשוב לוודא כי ישנה מחלקה רלבנטית בה ניתן לקבל טיפול הולם עבור מטופלים שהנמצאים במצב סיעודי. כאן, ישנם שלושה דגשים אותם יש לבחון בקפדנות על מנת להגיע אל הבחירה הכי נכונה והכי טובה מבין כל האפשרויות שמוצאים.

בחירה לפי איכות הצוות

צוות הוא מה שגורם לכל תחושת ההבדל עבור המטופלים שנמצאים במחלקה סיעודית בבית אבות , שזה כולל מתן של כל הטיפולים הנדרשים מבוקר ועד ליל, וכולל גם את כל מה שמקבלים בני המשפחה שקרוב משפחה שלהם מטופל באותה המחלקה. התחושה שמתקבלת היא של אדם סיעודי שנמצא בידיים הכי טובות, ומקבל מאותו בית אבות טיפול מסור עם כל מה שהוא זקוק לו באופן פרטני, עם כל איש צוות שמיומן לשם כך.

בחירה לפי נוחות ההגעה

זה מאוד חשוב להבין היכן נמצא אותו בית אבות מומלץ, וחשוב שזה יהיה מקום שנוח להגיע אליו מכל כיוון שממנו מגיעים בני המשפחה. ככל שההגעה יותר נוחה כך יהיה נוח להגיע כמה שיותר במהלך השבוע, ואף לא להתעכב יתר על המידה בנסיעה, אלא ליהנות מיותר זמן עם בן המשפחה שנמצא באותו בית אבות נבחר.

בחירה לפי סדר יום מותאם

מה עושים אנשים שנמצאים במצב סיעודי במהלכו של יום שלם? גם מצב סיעודי אינו אומר כי הם לא יכולים לעסוק בכל מיני סוגים של פעילויות שלא רק יסבו להם הנאה, אלא גם יכולים לסייע להם להיות במצב רפואי טוב מבחינה פיזית ונפשית גם יחד.
להיות עם אנשים אחרים,לשמוח ולקבל טיפול פרטני בבית גיל פז המחלקה הסיעודית לפי מצבם הרפואי מהווים דגש חשוב בבחירה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

כדורי הרזיה

בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הרכישות של כדורי הרזיה, וזאת בשל פיתוחים משמעותיים אשר נעשו בעולם הביו-רפואה. מה חשוב לדעת אודות כדורי הרזיה וכיצד להימנע

קרא עוד »