דיקור סיני לכאבי ראש

לא מעט אנשים מתלוננים על כאבי ראש כרוניים. מדובר למעשה, על אחת התלונות השכיחות ביותר, הן עבור גברים והן עבור נשים. אחת הסיבות לכך, היא אורח החיים הלחוץ והעמוס שרובינו מנהלים. לא מעט אנשים מתחילים את היום שלהם מוקדם בבוקר, ומסיימים אותו רק לקראת שעות הערב המאוחרות. בדרך כלל, היום מורכב ממטלות ומשימות שונות שיש לבצע בזמן קצוב, כמו למשל לארגן את הילדים, להסיע אותם לבית הספר, להספיק בזמן לישיבה בעבודה וכדומה.  אורח חיים מסוג זה, הכולל ריבוי בנסיעות ושעות ארוכות מול המחשב, יכול לגרום לכל אחד לכאבי ראש, כאבי גב, כאבי צוואר וכדומה. כאבי ראש נחשבים לאחד הגורמים הנפוצים ביותר, אשר מוריד את איכות החיים. למעשה, כ- 33% מכלל האוכלוסייה, סובלת באופן קבוע מכאבי ראש כרוניים. חשוב לדעת כי מעבר לכדורים נגד כאבים, ניתן לבצע דיקור סיני לכאבי ראש. מדובר על שיטה יעילה במיוחד, שאינה מצריכה שימוש בתרופות.

מה חשוב לדעת לגבי דיקור סיני לכאבי ראש?

קודם כל, חשוב לדעת כי לא מעט אנשים, בעיקר גברים, סובלים מתסמונת כאב הראש הלוחץ. מדובר על תחושה חזקה של לחץ באזור הראש, אשר עלול לשתק כל אחד ולפגוע קשות באיכות החיים. לא פעם, הכאב נובע כתוצא מרגישות באזור האף או לחילופין, כתוצאה ממתח באזור הקרקפת. כדאי לדעת כי מעבר לכדורים נגד כאבים, ניתן להיעזר ברפואה הסינית, על מנת לשפר בצורה ניכרת את איכות החיים. ברוב הפעמים, נעשה שילוב של טיפולי דיקור בראשון לציון  לצד שימוש בצמחי מרפא מתאימים. טיפול זה יכול להפחית בצורה הדרגתית את רמת הכאב, עד למצב של החלמה מלאה. בתקופת הטיפול מומלץ לבצע פעילות ספורטיבית, על מנת למנוע את כיווץ שרירי העורף, כמו כן, כדאי להימנע מאלכוהול.

כמו כן, דיקור סיני לכאבי ראש, יכול להיות מאוד יעיל גם במקרים של מגרנות. מדובר על כאב ראש חזק המופיע בצד אחד של הראש, ונמשך במשך מספר ימים. באמצעות שילוב של דיקור סיני עם צמחי מרפא, ניתן להפחית את ההתקפים ועם הזמן, אף למנוע לחלוטין את הופעתם.