הרמת ישבן – הפתרון הקל להתגבר על ישבן נפול

הרמת ישבן

לא מעט נשים מתמודדות עם ישבן נפול. זה מוכר בעיקר בקרב נשים שעברו הריונות ולידה, השמנה ודיאטות, וכן בקרב נשים שלא השקיעו במהלך השנים בחיטוב ופעילות גופנית. עם הזמן התוצאות נראות בשטח והן לא תמיד לשביעות רצונן. 

בעיקרון, אפשר להתמודד עם ישבן נפול, ניתן לעשות את זה באמצעות התעמלות, אפשר לעשות את זה באמצעות תרגילי חיטוב ושימוש במכשירים או משקולות, אך הדרך היא ארוכה והתוצאות לא ייראו מיד. הפתרון הוא, הוא הליך רפואי, פרוצדורה שיכולה לעזור בהיבט זה. דוגמא, הרמת ישבן. 

מדובר בניתוח פלסטי לא מסובך, אשר מתבצע על ידי טובי המנתחים הפלסטיים (ראו באתר חתך הזהב טיפולים וניתוחים אסתטיים). הניתוח נעשה באמצעות מכשור מתקדם וידע איכותי אשר נרכש במהלך הזמן. מדובר בניתוח פשוט כאמור, אשר מתבסס בעיקרון על הסרת שומנים ותאי עור מתים, ולעיתים גם על השימוש בשתלים אשר מטרתם להגדיל את נפח הישבן ולהרים אותו. לאחר מכן, אפשר ליהנות מישבן הרבה יותר יפה ומעוצב. 

כיצד בוחרים מנתח פלסטי

הבחירה הנכונה נעשית על ידי פרמטרים מאוד ברורים, ניסיון ומקצועיות. אלו הפרמטרים העיקריים על פיהם אנחנו אמורים לבחור בסופו של דבר מנתח פלסטי. אנחנו צריכים לבחון מה הוא מציע לנו מבחינת סוג ניתוח ואיזו תוצאה הוא מציע לנו, והאם היא מתאימה לנו. 

אנחנו יכולים למצוא מנתחים פלסטיים בכל רחבי הארץ, אך זה לא בהכרח שכולם אכן יכולים לבצע את הניתוח שאנחנו מעוניינים לעבור וכמובן ברמה שאנחנו מבקשים לעבור אותו. לכן חשוב לבחור מנתח שיכול באמת לספק את הסחורה מבחינתנו ולעשות את מה שנדרש בשביל שנוכל ליהנות מתאוצה איכותית. 

לסיכום, ניתוח הרמת ישבן בעזרת שתלים יכול לשנות באופן מהותי את המראה ולשפר את התחושה. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

טיפול NLP

מה זה טיפול NLP והאם זה בכלל עובד?

בכל מה שקשור לטיפולים רגשיים, אנחנו עדים כיום לריענון והתחדשות כאשר רבים וטובים מבינים היום כי לולא הטיפול הרגשי, הטיפול הפסיכולוגי או אפילו הטיפול הנפשי,

קרא עוד »
תחתונים נוגדי שפשפת

למה נגרמת שפשפת ומה עושים נגדה?

שפשפת היא נזק לעור שנגרמת כתוצאה משפשוף חוזר. אזור מחורץ הוא בעצם גורם לסימנים ולשריטות כואבות ומדממות, בו עורכם המיוזע והמלוח התחכך בבגדיכם. האזור המחורץ

קרא עוד »
טיפול בדליות הרגליים

טיפול בדליות הרגליים

לא מעט אנשים סובלים מהתופעה של דליות הרגליים, היות ומדובר על בעיה מוכרת ונפוצה למדי. מדובר למעשה על ורידים בולטים, אשר תופסים את העין ופוגמים

קרא עוד »