הדברת פשפש המיטה

מזיקים בבית זה דבר שמלחיץ הרבה אנשים. יש אנשים שהידיעה שיש אצלם בבית ג’וק, עכבר, עכביש או כל יצור אחר עשויה לצמרר אותם. אבל מסתבר שחרקים ופולשים קטנים אחרים לבית, אינם רק מפחידים – הם גם באמת עשויים לגרום לנזקים ולכן כאשר אתם רואים מזיקים בבית או רואים סימנים להימצאותם, יש להזמין את הדברות הארץ על מנת להרחיק מהבית ומסביבתו את אותם מזיקים.

אם מדובר על ג’וקים או עכברים, הם עלולים לבוא במגע עם האוכל שלנו וזוהי סכנה תברואתית. עכבישים עשויים בחלק מהמקרים לעקוץ וחלקם גם ארסיים. יש מזיקים שעשויים להיות מסוכנים יותר, כמו נחשים. ברוב המקרים בעלי חיים שפולשים לבית לא יהיה מסוכנים, אך בכל זאת יש לדאוג להדברה ולמנוע את הימצאותם בבית.

אחד מהמזיקים המטרידים יותר שעשויים להימצא בבית שלו הוא פשפש המיטה. רבים נחרדים רק מהמחשבה שעשויים להיות אצלם במיטה פשפשים והם מתחילים להתגרד אפילו שהם רק כשמדברים איתם על הנושא הזה.

איך יודעים שיש פשפש המיטה אצלכם בבית?

בדרך כלל כשיש אצלנו מזיקים בבית אנחנו רואים אותם, כמו שמופיע פתאום בסלון ג’וק תוך כדי שאתם רואים טלוויזיה. אבל במקרה של פשפש המיטה, ברוב המקרים לא תוכלו להבחין בהם. הם כל כך קטנים שהם גם נכנסים בין הסיבים של המצעים ובדים וגם חודרים לתוך המזרן.

לכן רבים מגלים שיש להם פשפשים במיטה כשהם מתחילים להרגיש ולראות עקיצות על גבי הגוף וסובלים מגירוד וגירוי בעור. לכן במקרה כזה שהבחנתם ברמזים להימצאות של פשפש המיטה, עליכם מייד להזמין הדברה שתרחיק את פשפש המיטה מהבית שלכם.

אבל לפני שאתם מזמינים אליכם הביתה מדביר שיחסל את פשפש המיטה, עליכם לוודא שמדובר במדביר מוסמך עם רישיון, משום שבמקרים מסוימים הוא יעשה שימוש בחומרים רעילים ולכן חייבים לוודא שמדובר על מדביר מוסמך ומקצועי ושיש לו ניסיון בכל הקשור אל הדברת פשפש המיטה.