מאיזה גיל מומלץ לעשות ביטוח למחלות קשות?

ביטוח למחלות קשות יהיה מומלץ לעשות לילדים בשלב מוקדם ככל הניתן ולא רק למבוגרים. הסיבה לכך היא פשוטה, מדובר בביטוח משתלם שרשימת המחלות הבסיסית שבו נוצרה על ידי הרגולטור, כך שהמבוטחים יוכלו לקבל מענק מכובד במקרה של מחלות נפוצות כמו סרטן ומחלות לב.

כמו כן, עלות הביטוח בעבור ילד יכולה להיות פחות מ – 20 שקלים בחודש ולעומת זה מבוגר צפוי לשלם אף מעבר ל – 1000 שקלים מידי חודש. כך שאם תרצו להיות בטוחים בנוגע לשלומם של הילדים, יהיה מדובר בצעד מושכל וחכם במיוחד לעשות להם ביטוח למחלות קשות.

דואגים למענה בריאותי לילדים

כפי שניתן להבין, ביטוח למחלות קשות יהיה בגדר בחירה מצוינת גם כאשר מדובר על ילדים וזאת עקב העלות הנמוכה והכיסוי הרחב. כך בעצם אתם משיגים את השקט הנפשי שבמידה ותהיה מחלה, הפיצוי יאפשר לילד שלכם לקבל מענק משמעותי ופיצוי הולם.

מה צריך לבדוק כאשר עושים ביטוח?

אם החלטתם לעשות ביטוח מחלות קשות יהיה כדאי לבדוק בראש ובראשונה את רשימת המחלות של חברת הביטוח. נסו לזהות אם הרשימה מכילה כמות מכובדת של מחלות נפוצות ובצעו השוואה לחברות ביטוח אחרות ומה שהן מציעות. כך תוכלו לקבל החלטה נבונה ולדעת מה תהיה האופציה הטובה ביותר עבורכם או ילדכם.

עושים ביטוח בכל גיל – דבר חשוב

כפי שהסברנו, עקב ההבדלים בעלויות החודשיות בביטוח ילדים לעומת מבוגרים, זה יהיה משתלם לעשות ביטוח בכל גיל. כך העלויות הנמוכות יאפשרו לכם לדאוג לילדים בראש שקט ולעומת זאת בגיל מבוגר הביטוח יהיה חיוני עקב הסבירות הגבוהה למחלה כלשהי. כך שמדובר בהיבט פשוט שתהיו חייבים לקחת בחשבון כאשר תחשבו אם יהיה שווה לעשות ביטוח.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.myexpert.co.il!