כל מה שצריך לדעת על אפליקטור קוזנצובה

סובלים מחולשה כללית מתמשכת? נדמה לכם שאתם סובלים מעייפות כרונית? חולשה כללית? כבדות? יש לכם תסמינים של מחלות הקשורות למערכת השלד כמו כאבי ראש, כאבי גב תחתון או כאבי צוואר? הגעתם אל הכתובת הנכונה.

אם אתם סובלים מאחד מהתסמינים שהזכרנו לעיל או סובלים מהשמנת יתר או חלילה מחלימים לאחר פצעיה קשה או התערבות כירורגית, תוכלו להשתמש באפליקטור קוזנצובה.

מה זה אפליקטור קוזנצובה?

מדובר בעצם בשטיח עיסוי הכולל דיקור בעזרת מוליך קוזנצוב או בכינוי אחר – אפליקטור קוזנצובה.
שטיח העיסוי הינו שטיח אקופונקטורה אשר מיועד להשפיע על קולטני המישוש של עור האדם ולשפר את המערכת הפיזיולוגית. ומה זה אומר? שימוש באפליקטור קוזנצובה משפר את זרימת הדם ההיקפית, מקל על עוויתות בשרירים, מקל על עייפות כללית ועוד.

הפעולה של המכשיר הזה מתבסס על שיטות הרפואה המזרחיות אשר מבוססות בעיקר על חוויית דיקור, ובאמצעות הדיקור הן פותרות הרבה מאוד בעיות רפואיות אשר הרפואה הקונבנציונאלית לא יכולה להם.

כיצד משתמשים באפליקטור קוזנצובה?

תהליך השימוש בגלגלת העיסוי עם המוליך של קוזנצוב הינו פשוט וקל. יש לבצע את ההליך על הגוף עד אשר מופיע תחושת חום וצריבה קלים. בשלב הראשון של השימוש, חשוב מאוד לא להאריך בשימוש ולעשות את זה לזמן קצר בלבד. בהמשך, ככל שהגוף יכיר יותר את המכשיר ויתרגל אליו, ניתן יהיה להאריך את משך הזמן של כל טיפול.

אפליקטור קוזנצובה יכול לשנות לכם את החיים, להעלים את כל הכאבים, לאפשר לכם לישון ברצף ולקום רעננים, להקל על מתח שרירים ולנרמל את הטונוס שלהם ובקיצור, להחזיר את הניידות לגוף ולאפשר לכם לשוב למהלך החיים כמו שהיה לכם בעבר.

לעוד מוצרים נגד כאבים לחצו כאן

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

טרום סוכרת – כל מה שרציתם לדעת

מחלת הסוכרת היא מחלה שיש המגדירים אותה כמעט כמגיפה. וזאת כתוצאה ישירה מצריכה עודפת ומוגזמת של סוכרים ופחמימות ריקות, קראו עוד באתר. בגופנו קיים איבר

קרא עוד »

פיזיותרפיה אחרי אירוע מוחי

מי שעבר אירוע מוחי יודע כי מדובר באחת החוויות הקשות שאדם יכול לעבור בחיים. נשים וגברים מעל גיל 60 נחשבים בקבוצת הסיכון ללקות בשבץ מוחי,

קרא עוד »

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר, מציע מספר יתרונות על פני שיטות אלטרנטיביות, כגון תרופות מרשמיות ואלו הניתנות דרך הפה, ששניהם זכו להצלחה מוגבלת. כאשר ניגשים לטיפול

קרא עוד »