כל היתרונות בניקוב חורים ללא אקדח

ניקוב חורים באוזניים זו פעולה מוכרת שיש לה וותק רב בעולם. רבים הם האנשים שבוחרים לנקב את האוזניים ולענוד זוג עגילים. אך שיטות הניקוב התחלפו במהלך השנים. כיום ניתן לזהות שיטות ישנות ומוכרות לצד שיטות חדשניות ועכשוויות. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. אך קיימת שיטה מתקדמת ומומלצת אשר רבים בוחרים בה. והיא ניקוב חורים ללא אקדח, שימוש במנקב חורים מיוחד.

מה טוב בניקוב ללא אקדח?

  • הניקוב של האוזן מתבצע בעזרת העגיל עצמו. כך ניתן לשלוט על ביצוע החור ועל המיקום המדויק שלו.
  • הניקוב מתבצע בעזרת עגיל מיוחד שיש לו תכונות מתאימות אשר מאפשרות את ביצוע הניקוב באופן הטוב ביותר. העגיל הינו היפואלרגני והוא מיוצר מחומרים מתאימים אשר לא עתידים לגרום לאינפקציות או לרגישות.
  • העגילים המיוחדים בנויים בצורה כזו שמאפשרת לחורר את האוזן בתנועה עדינה ובדקירה שלא כרוכה בכאב רב.
  • לפני שמבצעים את הניקוב מאלחשים את האזור, וזאת כדי להפחית את התחושה ולאפשר לבצע את הניקוב בלי לגרום לכאבים עזים.
  • ניקוב חורים ללא אקדח זו שיטה חדשנית ומתקדמת אשר מומלצת בכל העולם, והיא מאפשרת לכל אחד ואחת ליהנות מחורים מדויקים כמעט ללא כאב. 
  • כאשר מדובר על ניקוב חורים לתינוקות השיטה הזו מוכיחה את עצמה כמומלצת במיוחד. הניקוב לתינוקות מתבצע במהירות וביעילות רבה, וכמעט ללא כאב. אין נוכחות של אקדח לצד הראש הקטן והעדין של התינוקת. ואפשר לסיים את הניקוב כמעט לפני שהתינוקת מספיקה לחוש בכאב.

לבחור את הטובים ביותר

כדי להיות בטוחים שהניקוב של החורים יתבצע בצורה יעילה וטובה, ובכאב מינימלי, חשוב מאוד לבחור לבצע את הפעולה במקום המתאים ביותר. לא כל מי שמציע את השירות מספק אותו באופן הטוב ביותר. יש לוודא כי מי שמבצע את הניקוב רכש ניסיון בתחום, ויש לו את המיומנות הנדרשת. כמו כן כדאי לבחור חנות אמינה וטובה שמבצעת ניקוב חורים ללא אקדח בעזרת כלים מתקדמים ושיטה עכשווית. כך תוכלו לאפשר את ביצוע הפעולה בתחושה של ביטחון וללא חששות מיותרים. כי ניקוב חורים באוזניים מבצעים רק אצל מקצוענים!